Monitör önerisi

halogong

Kilopat
Daha fazla  
27" ve 1080p, yakın mesafe için uygun olmadığından 24" civarı monitör arıyorum. Aşağıdaki linkte almayı düşündüğüm monitörler mevcut. ASUS almayı düşünüyordum, ancak çoğu yerde yazıların bulanık olduğu söylenmiş, bu durumu yaşayan var mı? AOC için FreeSync ile birlikte titreme olduğunu söyleyenler var. Eğer AOC alacak olursam, renk doygunluğundan dolayı ilk paneli olanlardan alırım. LG için normal IPS gibi değil diyenler var, kenarlardan bakınca sararıyormuş gibi gözüküyor diyorlar.
Normalde fiyatından dolayı LG alacaktım, ancak sararma ve renklerin cansız göründüğünü söyledikleri için vazgeçtim.

Bütçe 2000TL civarı. Acer olanı almayı düşünüyorum. Monitörü CS:GO oynamak, kod yazmak ve HDR film izlemek için kullanacağım. Gerçek HDR10 kadar parlak olmasa da, HDR filmi açtığımda renklerin siyah/beyaz gibi gözükmemesi yeterli olur. Tavsiyeniz nedir?

24G2U veya 24GN650. Sanırsam siyah kalitesi arıyorsunuz, bu yüzden 24GN650 tercih etmeniz siyah tek düzeliği yüzünden iyi olmaz.

24G2U veya 24GN650. Sanırsam siyah kalitesi arıyorsunuz, bu yüzden 24GN650 tercih etmeniz siyah tek düzeliği yüzünden iyi olmaz.
AOC G25VXQ kullanıyorum, bu monitörün renkleri bile çok rahatsız etmiyor. Ancak HDR olan bir video açtığımda renkler çok fazla grimsi oluyor. HDR oynatabilsin, birde ghosting olmasın yeterli benim için. 24GN650'nin fiyatına göre özellikleri çok iyi, ancak bazı kişiler sorunlu olduğunu söylüyor. Sanırım 24GN650 alacağım.

AOC G25VXQ kullanıyorum, bu monitörün renkleri bile çok rahatsız etmiyor. Ancak HDR olan bir video açtığımda renkler çok fazla grimsi oluyor. HDR oynatabilsin, birde ghosting olmasın yeterli benim için. 24GN650'nin fiyatına göre özellikleri çok iyi, ancak bazı kişiler sorunlu olduğunu söylüyor. Sanırım 24GN650 alacağım.
Bazı kişilerde sorun olması normaldir. Satın alan kişiler memnun kaldıklarını söylemiyorlar ki şikayeti bastırsın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı