Monitör önerisi

İnç sormuşsun herkes bütçe bütçe demiş anlamıyorum bazen bu insanları yorum kasmak için yorum atıyorlar. PC özelliklerin 1080p monitöre göreyse 24 inçin üstüne çıkmamanı tavsiye ederim, uzaktan kullanacağım film izliyorum genelde diyorsan 27 de tercih edebilirsin fakat özellikle oyun oynuyorum diyorsan 24 iyidir. Sistemin çok iyiyse 2K monitör bakıyorsan 27” 32” senin için daha iyi olur masanın derinliğine bağlı olarak.

Bana öğüt vermeyiniz. Foruma 1 seneden aşkın üyeyim. Forum da bulunma amacım en başta insanların sorunlarını, problemlerini çözmek zaten. Konu bana gülünç geldi, içime böyle bir yanıt verme hissiyatı geldi verdim. Lütfen "canım benim" gibi sözlerinizi ve öğütlerinizi kendinize saklayınız. Konu sahibi olsaydım kendi mesajıma gülüp geçerdim, takmazdım.

Bana öğüt vermeyiniz. Foruma 1 seneden aşkın üyeyim. Forum da bulunma amacım en başta insanların sorunlarını, problemlerini çözmek zaten. Konu bana gülünç geldi, içime böyle bir yanıt verme hissiyatı geldi verdim. Lütfen "canım benim" gibi sözlerinizi ve öğütlerinizi kendinize saklayınız. Konu sahibi olsaydım kendi mesajıma gülüp geçerdim, takmazdım.

1 senedir üyeyim diyerek kendini komik duruma düşürüyorsun. 5 yıldır üyeyim idrar yarıştırmıyoruz insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Adam guzel guzel kac inç tavsiye edersiniz demiş bunun neyine güldün? Bilgin yoksa milleti rencide etmeye çalışma ve boş yorum kasma burada.

1 senedir üyeyim diyerek kendini komik duruma düşürüyorsun. 5 yıldır üyeyim idrar yarıştırmıyoruz insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Adam guzel guzel kac inç tavsiye edersiniz demiş bunun neyine güldün? Bilgin yoksa milleti rencide etmeye çalışma ve boş yorum kasma burada.
"1 seneye aşkın foruma üyeyim." cümlesi ile 1 senelik süre zarfında forumun kurallarını ve sizin tabirinizle milleti rencide etmemeyi öğrenebildiğimi anlatmaya çalıştım. Üyelik yarıştırmak ile alakası yok. Forum da bulunan bütün üyelere saygım var ve kimseyi rencide etmek gibi bir amacımda hiç bir zaman olmadı olmayacakta. Konuyla alakalı bilgisiz olduğumdan dolayı bu yanıtı vermedim. Konu sahibine gerçekten güldüm ve bunu mesaja yansıttım. Görmemezlikten gelip geçebilirdiniz, neden milleti rencide etmeye çalışan birini kâale alıp yanıt veriyorsunuz? Her neyse, uzatmaya lüzum yok, kapatalım konuyu.

Geri
Yukarı