Monitör önerisi

"1 seneye aşkın foruma üyeyim." cümlesi ile 1 senelik süre zarfında forumun kurallarını ve sizin tabirinizle milleti rencide etmemeyi öğrenebildiğimi anlatmaya çalıştım. Üyelik yarıştırmak ile alakası yok. Forum da bulunan bütün üyelere saygım var ve kimseyi rencide etmek gibi bir amacımda hiç bir zaman olmadı olmayacakta. Konuyla alakalı bilgisiz olduğumdan dolayı bu yanıtı vermedim. Konu sahibine gerçekten güldüm ve bunu mesaja yansıttım. Görmemezlikten gelip geçebilirdiniz, neden milleti rencide etmeye çalışan birini kâale alıp yanıt veriyorsunuz? Her neyse, uzatmaya lüzum yok, kapatalım konuyu.

Dostum Google üzerinden "oturmasını kalkmasını bilmek" deyimini bir araştır istersen. Çok akıllıysan eğer konu açan arkadaşın forumda yeni olduğunu anlayabilirdin, ve hoşgörebilirdin. Öyle alttan alttan hor görerek kıs kıs gülücük atmalar yanlış. Bir de genelleme yapıyorsun. Konu sahibi arkadaş bu yıl üye olmuş ve toplam 2 mesajı var sadece. Neden genelleme yapıyorsun ? Mesajlarımız silinmiş. Ama sen bu arkadaşı örnek vererek "böyle konular" gibi bir şey yazmıştın. Tuhaf yani. Yapma bence her önüne gelene karşı aynı mental ile yaklaşma.

@452252 "Görmemezlikten gelip geçebilirdiniz, neden milleti rencide etmeye çalışan birini kâale alıp yanıt veriyorsunuz?"

Çünkü haksızlık yapıyorsun haksız yere olmadık bir zamanda alakasız şekilde. Dışarıda da bu tarz haksızlık gördüğüm zaman sessiz kalmıyorum. Konuyu açan arkadaş bir yanlış yapmadı, aşağılanacak bir şey de yapmadı. Hala kalkmış "neden milleti rencide etmeye çalışan birini kaale alıp yanıt veriyorsunuz" diye soruyorsun. Ne yapmamızı isterdin, seninle birlik olup bilgisi olmayan ama efendi gibi merak edip soran birisine karşı alay mı etmemizi isterdin ? O yüzden malesef ülkede Aşağılık kompleks ve Narsist kişilik bozukluğuna mahruz kalmış bir sürü insan üremeye devam ediyor. Çünkü birileri tarafından her yerde aşağılanıyor, ve sonra o kişide kendisine yapanlar gibi olma gereksinimi duyuyor. Şekil A.

Son düzenleme:
Dostum Google üzerinden "oturmasını kalkmasını bilmek" deyimini bir araştır istersen. Çok akıllıysan eğer konu açan arkadaşın forumda yeni olduğunu anlayabilirdin, ve hoşgörebilirdin. Öyle alttan alttan hor görerek kıs kıs gülücük atmalar yanlış. Bir de genelleme yapıyorsun. Konu sahibi arkadaş bu yıl üye olmuş ve toplam 2 mesajı var sadece. Neden genelleme yapıyorsun ? Mesajlarımız silinmiş. Ama sen bu arkadaşı örnek vererek "böyle konular" gibi bir şey yazmıştın. Tuhaf yani. Yapma bence her önüne gelene karşı aynı mental ile yaklaşma.

@452252 "Görmemezlikten gelip geçebilirdiniz, neden milleti rencide etmeye çalışan birini kâale alıp yanıt veriyorsunuz?"

Çünkü haksızlık yapıyorsun haksız yere olmadık bir zamanda alakasız şekilde. Dışarıda da bu tarz haksızlık gördüğüm zaman sessiz kalmıyorum. Konuyu açan arkadaş bir yanlış yapmadı, aşağılanacak bir şey de yapmadı. Hala kalkmış "neden milleti rencide etmeye çalışan birini kaale alıp yanıt veriyorsunuz" diye soruyorsun. Ne yapmamızı isterdin, seninle birlik olup bilgisi olmayan ama efendi gibi merak edip soran birisine karşı alay mı etmemizi isterdin ?
Bir insana gülmek ne zamandan beri onu aşağılamak oldu? Benim güldüğüm şey sadece konu sahibinin eksik bilgi vererek öneri açması. Bu durum komiğime gitti ama konu sahibini aşağılamam veya küçük görmem gibi bir şey asla söz konusu değil. Eğer hatalı davrandıysam özür diliyorum, konu sahibindende özür diliyorum... Konuyu kapatalım.

Bir insana gülmek ne zamandan beri onu aşağılamak oldu? Benim güldüğüm şey sadece konu sahibinin eksik bilgi vererek öneri açması. Bu durum komiğime gitti ama konu sahibini aşağılamam veya küçük görmem gibi bir şey asla söz konusu değil. Eğer hatalı davrandıysam özür diliyorum, konu sahibindende özür diliyorum... Konuyu kapatalım.
Dostum tamam sorun değil. Ben bu tür şeylere alınganım genel olarak. Malum biliyorsun bazı insanlar durduk yere birilerini küçük görüyor. Neyse niyetin gerçekten benim anladığım gibi değilse ben de senden özür dilerim. Ama yine de duruma göre bence yapma :p Arkadaş yeni yani belli. Seviliyorsun tamamdır <3

Sorun değil.

Geri
Yukarı