Monitör sallanıyor

Tahir27

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün eski bir kullanıcısıyım. Masanızdan dolayı olma ihtimali nedir? Uzunca bir süre kullandım o monitörü de pek sallanma sorunuyla karşılaşmadım ben.

Düşünsene o kadar para biriktiriyorsun ve satın alıyorsun. Adamın biri iade edin dandik monitör zaten yazıyor. :D
Ne yani "O kadar para verdin, monitör dandik olsa da iade etme." mi diyeyim? Elinde mi patlasın ürün?

James Donkey'den hiçbir şey alınmaz. Kulaklıkları, klavyeleri ve fareleri kaliteli ancak o fiyat bandında James Donkey'den daha iyi ürünler bulunabiliyor. Bende James Donkey 712 var. Kaliteli bir kulaklık ancak bu fiyata ondan daha iyisini bulabilirsin.

Ne yani "O kadar para verdin, monitör dandik olsa da iade etme." mi diyeyim? Elinde mi patlasın ürün?

James Donkey'den hiçbir şey alınmaz. Kulaklıkları, klavyeleri ve fareleri kaliteli ancak o fiyat bandında James Donkey'den daha iyi ürünler bulunabiliyor. Bende James Donkey 712 var. Kaliteli bir kulaklık ancak bu fiyata ondan daha iyisini bulabilirsin.
Böyle yaz, canımı ye.

Ne yani "o kadar para verdin, monitör dandik olsa da iade etme." Mi diyeyim? Elinde mi patlasın ürün?

24 ınch olan monitörü Samsung VA panel olan temmuz ayında rakipsizdi. Ürünü 1150 Türk lirasına temin ettim 6 ay gibi bir süre kullandım bana hiçbir sorun yaşatmadı. Şimdi siz bu ürünü kullandınız mı? Neye göre dandik diyorsunuz? Neden alınmamalı açıklar mısınız?

Benim gözden kaçırdığım ne var merak ettim.

Böyle yaz, canımı ye.
"Söyleyecek bir şeyim yok, en iyisi ağzıma ne geldiyse söyleyeyim." düşüncesiyle bunu yazdığını düşünüyorum. Adam akıllı bir şey söyleceksen bekliyorum. Karıncalanma sorunu yaşayan bile var.
24 ınch olan monitörü Samsung VA panel olan temmuz ayında rakipsizdi. Ürünü 1150 Türk lirasına temin ettim 6 ay gibi bir süre kullandım bana hiçbir sorun yaşatmadı. Şimdi siz bu ürünü kullandınız mı? Neye göre dandik diyorsunuz? Neden alınmamalı açıklar mısınız?

Benim gözden kaçırdığım ne var merak ettim.
Monitör sadece panelden oluşmuyor haberin olsun.

Geri
Yukarı