Monitörde bir adet ölü piksel çıkması

Pyfizz

Hectopat
Yer
Dünya
Monitörümde sağ üst köşelerde bir ölü pixel buldum. Alalı 5 ay civarı oluyor. Sağ üst köşelerde olduğu için daha önce fark etmemişim. Dikkatli bakmadıkça belli olmuyor, rahatsız da etmiyor. Sizce iade vs. bir yola başvurmalı mıyım, yoksa 1 taneden bir şey olmaz mantığıyla mı hareket edeyim?

Monitörümde sağ üst köşelerde bir ölü pixel buldum. Alalı 5 ay civarı oluyor. Sağ üst köşelerde olduğu için daha önce fark etmemişim. Dikkatli bakmadıkça belli olmuyor, rahatsız da etmiyor. Sizce iade vs. bir yola başvurmalı mıyım, yoksa 1 taneden bir şey olmaz mantığıyla mı hareket edeyim?
Ölü pikseller zamanla büyürler, garantiye yolla.

İlk aldığınız zamanlarda olmadığını sonradan çıktığını söyleyin. Yoksa hiçbir şey yapmazlar bir ölü piksel için. Keşke 14 gün geçmeden bir teste soksaydınız.
Şu videoyu açıp tam ekran kapıp odadan ayrılın. Belki düzelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyüme olmaz bu şans işi biraz. Garantinin sana sıfır gönderdiği monitörde bile olma şansı var. Hiç uğraşma bence. Eğer ki 5 adet ve üzeri olursa gonderirsin. Hiç bir firma bazıları hariç 1 ölü piksel için sıfır cihaz vermez.

1 piksel ile garanti herhangi bir işlem yapmaz. Monitörü gönderip beklediğinle kalırsın. Rahatsız etmiyorsa kullan derim. 14 gün geçmeden farketseydin koşulsuz iade ile yollayabilirdin.

İlk aldığınız zamanlarda olmadığını sonradan çıktığını söyleyin. Yoksa hiçbir şey yapmazlar bir ölü piksel için. Keşke 14 gün geçmeden bir teste soksaydınız.
Şu videoyu açıp tam ekran kapıp odadan ayrılın. Belki düzelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece stuck ve frozen pixel için geçerli. Ölü piksel gidermenin yolu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı