Monitörde ince bir çizgi var

ErenAydn35

Hectopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarı açtığımda ince bir çizgi olduğunu fark ettim monitörün sol alt kısmında gri ekranda net bir şekilde belli oluyor ama beyaz arka planlı bir sayfaya geçince çizgi kayboluyor. Monitörden kaynaklı olduğunu düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayardan SS aldım herhangi bir çizgiye rastlamadım.

WhatsApp Image 2021-04-19 at 18.08.41.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitöre renk testi yaptığınızda devam ediyor mu sorun? Herhangi bir görselde görünüyor mu?

Monitöre renk testi yaptığınızda devam ediyor mu sorun? Herhangi bir görselde görünüyor mu?

Renk testi yaptım YouTube'dan gözükmüyor çizgi ama devam ediyor herhangi bir görselde gözükmüyor sanki monitörün dışında gibi sabit duruyor çizgiye az baskı yapıyorum yine bir hareketlenme olmuyor.

Arkaplandan kaynaklı olabilir mi? Beyaz zeminde de görünmüyor demişsiniz, kullanılan arkaplanla ilgili olabilir mi?

Gri arkaplanda göründüğü sırada üzerine bir pencere vs. getirdiğinizde veya mouse imlecini getirdiğinizde kayboluyorsa arkaplandan kaynaklıdır.

Arkaplandan kaynaklı olabilir mi? Beyaz zeminde de görünmüyor demişsiniz, kullanılan arkaplanla ilgili olabilir mi?

Gri arka planda göründüğü sırada üzerine bir pencere vs. getirdiğinizde veya mouse imlecini getirdiğinizde kayboluyorsa arkaplandan kaynaklıdır.

Mouse imlecini getirdiğim zaman arkada kalıyor ama arka planla alakalı olduğunu düşünmüyorum oyunda dikkatli bakınca belli oluyor çizgi.

Mouse imlecini getirdiğim zaman arkada kalıyor ama arka planla alakalı olduğunu düşünmüyorum oyunda dikkatli bakınca belli oluyor çizgi.
Ekran filminin üzerinde olduğunu düşünüyorum. Panel içerisindeki olabilecek bir arıza genelde piksel ayırt etmez, her türlü zeminde görünür.

Yeni konular

Geri
Yukarı