Monitörden monitöre görüntü aktarımı

furkannbey

Picopat
Daha fazla  
Elimde GTX 1660 Super ekran kartım var ve sadece HDMI girişiyle yeni monitörüme bağlı, işlemcim de F serisi işlemci olduğu için VGA kablosuyla eski monitörüme onboard aktarım olmuyormuş sanırım. Eski monitörümde bir VGA çıkışı mevcut, bunu yeni monitörümün VGA tarafına bağlasam monitörler arası aktarım yapabilir miyim? Eski monitörümden görüntü almanın başka bir yolu var mıdır?

Ekran kartım 1hdmi 3 adet dp çıkışı mevcut Dp to Vga çeviricisi ile de görüntü alabilir miyim ? Ana monitörün görüntüsünde herhangi bir bozulma meydana gelir mi ?

Çevirici kullanarak görüntü alabilirsiniz ana monitörünüzde herhangi bir bozulma olmaz. Monitörü bağladıktan sonra "Windows + P" tuşlarına basarak "Uzat" seçeneğini seçebilirsiniz.

Çevirici kullanarak görüntü alabilirsiniz ana monitörünüzde herhangi bir bozulma olmaz. Monitörü bağladıktan sonra "Windows + P" tuşlarına basarak "Uzat" seçeneğini seçebilirsiniz.

Peki herhangi bir çevirici almadan ana monitörün diğer monitöre Vga ile bağlanması mümkün mü?

DP to HDMI çevirici almak mı mantıklı olur yoksa DP to VGA çeviricisini almak mı?

Peki herhangi bir çevirici almadan ana monitörün diğer monitöre Vga ile bağlanması mümkün mü?

DP to HDMI çevirici almak mı mantıklı olur yoksa DP to VGA çeviricisini almak mı?
Monitörden monitöre görüntü aktarmanız pek mümkün değil. Çeviricilerden hangisini almak daha mantıklı bilmiyorum fakat daha güncel olanı seçebilirsiniz VGA çok geçmişte kaldı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı