Monitörden ses gelmiyor

MinikFare

Femtopat
Daha fazla  
Bu mesaj başka bir konudan taşınarak konu haline getirilmiştir. // Moderasyon Ekibi
PC'de ses gelmiyor indirmediğim program kalmadı. Monitörden ses alıyordum ama alamıyorum. Evvelsi gün ses vardı. Dünden beridir uğraşıyorum ve yapamadım, çözemedim sorunu. Bilen yardımcı olur mu? Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ alttan ses butonuna tıklayıp üst kısımdan kaynak ayarı yapmayı dene. Varsa monitörün sürücüsünü kur. Kurduğun tüm programları da sil.

Monitörün modeli nedir?

1606143625430.png

Monitörü HDMI ile bağlıyorsanız başka bir kablo ile deneyebilirsiniz.

Her zaman kullandığım PC ses geliyordu bütün gerekli programları indirdim ona rağmen ses gelmiyor display kablosu
Sağ alttan ses butonuna tıklayıp üst kısımdan kaynak ayarı yapmayı dene. Varsa monitörün sürücüsünü kur. Kurduğun tüm programları da sil.

Monitörün modeli nedir?

Eki Görüntüle 747699

ASUS TUF VG32VQ 31.5" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD Curved

Sürücünün kurulu olduğuna emin olduktan sonra sağ alttan ses butonuna sağ tıklayıp "Ses ayarları" deyin. Ardından açılan sayfadan "Ses Denetim Masası"na geçin. Monitörü bulup sağ tıklayıp "Varsayılan olarak ayarla" deyin ve tekrar deneyin.

bunu nasıl yüklüycem üstat
Silmem gereken dosya var mı burada

Dosya Ekleri

• gbgbgbg.png
    gbgbgbg.png
    24,2 KB · Görüntüleme: 42
  • jmjmjmjm.png
    jmjmjmjm.png
    19,2 KB · Görüntüleme: 39
Aygıt yöneticisinde monitörüne sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir de. Bilgisayarımdaki sürücülere göz at deyip indirdiğin dizine git. Silmen gereken bir şey yok gibi duruyor.

Geri
Yukarı