Monitöre Görüntü 10-15 Dakika Sonra Geliyor

Mr. Enver

Hectopat
Yer
Old Trafford
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe Asist.
Merhabalar, yaklaşık 3-4 gündür aynı hatayla karşılaşıyorum. Bilgisayarı her kapatıp açtığımda kasanın çalışmasına rağmen monitöre görüntü gelmiyor. Birkaç defa bilgisayarı kapatıp açtığımda ise bilgisayarın görüntüsü 60-70 milisaniyeliğine geliyor sonra yine gidiyor ve bu döngü yaklaşık 3-4 dakika tekrarlanıyor ve daha sonra monitörün kablolarını çıkartıp takıyorum, bir şeyler yapıyorum ve ardından görüntü geliyor (çözüm bu olmayabilir). Bu problemi nasıl çözebilirim?

Ek: Eski bir forumda yaşadığımın aynısını buldum ve ekleme gereksinimi hissettim.
1603581105579.png

Son düzenleme:
Kablo kalitesinin düşük olması (parazit problemleri) veya doğrudan arızalanması durumunda yaşanabilecek bir durum. Kullandığınız soket tipinde kaliteli bir kablo ile değiştirin mevcut kabloyu.

Bugün bilgisayarı açmaya kalktığımda görüntü geçen günlerdeki gibi gelmedi. Yaklaşık 2-3 kere power tuşundan yeniden başlattım ve görüntü kesik kesik gelmeye başladı. Daha sonra Windows'a Hoş Geldiniz kısmına geldiğimde yine kesik kesik Windows düzgün yüklenmemiş uyarısı gördüm ve görüntü 5 dakika sonra geldi. Çık ve devam et dedim ve görüntü bekletmeden 2-3 dakika içerisinde geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı