Monitöre görüntü gelmiyor

YasinSah

Hectopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarı kullanmak için başına geçtim. Tam kabuklanacağım anda bir an ekran gitti ve kapandı. Sonra açmaya çalıştığımda açılmadı ama klavye ve farenin ışıkları yanıyordu. Sonra Power'ı değiştirdim bu sefer işlemci fanım dönmeye başladı ama görüntü gelmiyor bu sefer de. Ne yapmam lazım?

İmkanınız varsa monitorü baska bir bilgisayara takın ve goruntuyu kontrol edin hocam.

Elimde 3 tane var hiçbirine gelmiyor.

İmkanınız varsa monitorü baska bir bilgisayara takın ve goruntuyu kontrol edin hocam.

3 tane monitörüm var normalde bir tanesine gelirdir düşündüm hocam.

3 tane monitörüm var normalde bir tanesine gelirdi diye düşündüm hocam.

Eski Power'ı açıp kapattığımda işlemci fanının ışığı yanıp sönüyor diğer Power'ı takdığımda ise fan dönüyor ama ekrana görüntü gelmiyor.

Kasadaki tüm kabloları vs sök. BIOS pili, ekran kartı ve RAM'leri sök.
20 dakika bekle. Sonra bunları takıp sağlam PSU ile sistemi açmayı dene.

Beklemedim ama diğerlerini yaptım taktığım diğer Power'ın işlemciyi desteklememe ihtimali var mı i5 3470 işlemcim var. Powerın resmini yükledim

Beklemedim ama diğerlerini yaptım taktığım diğer Power'ın işlemciyi desteklememe ihtimali var mı i5 3470 işlemcim var. Powerın resmini yükledim
Sabah bu powerı kasaya taktıktan sonra patladı yalnız anakartta zarar verdi mi bilmiyorum ama tekrar bozuk olan powerı taktım kasaya fare be klavyeme ışık geliyordu akım vardı

Dosya Ekleri

• 103C57DF-FFEF-43A5-A212-DDC439C7792F.jpeg
    103C57DF-FFEF-43A5-A212-DDC439C7792F.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı