Monitöre Görüntü Gelmiyor

ntuylu25

Centipat
Yeni PC aldim, monitörüm VGA. Dönüştürücü aldım. Windows 10 kurulumuna bıraktım, yemek yedim, geldigimde görüntü gitmişti. Kapattım açtım gelmiyor. Yeni kablo falan da aldım, çözemedim. Sorunun bilgisayar ya da monitörde oldugunu düşünmeye basladim. Fikir, çözüm var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün güç düğmesinin ışığı yanıyor mu? VGA soket dönüştürücün de arızalanmış olabilir eğer takma şansın varsa HDMI kabloyla TV vb. bağla bari kurulumunu tamamla zaten öyle çalışırsa ya dönüştürücü arızalı ya da monitör :)

Monitörün güç düğmesinin ışığı yanıyor mu? VGA soket dönüştürücün de arızalanmış olabilir eğer takma şansın varsa HDMI kabloyla TV vb. bağla bari kurulumunu tamamla zaten öyle çalışırsa ya dönüştürücü arızalı ya da monitör :)

Monitörde no video input yazıyor. Eski PC vardı onu taktım oda çalışmıyor. Onu daha dün kullandığında (eski PC'yi) calisiyorsdu. Televizyona taktım HDMI ile görüntü gelmedi. Eski PC'yi denedim onda da olmadı.

Monitörde no video input yazıyor. Eski PC vardı onu taktım oda çalışmıyor. Onu daha dün kullandığında (eski PC'yi) calisiyorsdu. Televizyona taktım HDMI ile görüntü gelmedi. Eski PC'yi denedim onda da olmadı.
Ekran kartı gg olmuş olabilir😔

Daha sabah aldım inşallah öyle bir şey değildir. Zaten Windows kurulurken durduğu yerde böyle bir şey olması saçma olurdu.

Belki kısadevre olmuştur gerilimden dolayı 😐

Yeni bilgisayarın anakartinda VGA çıkışı vardı ona taktım gene görüntü gelmedi sorun yüksek ihtimalle monitorde.
Anakarta takınca görüntü çoğu zaman gelmiyor ki zaten :D

Geri
Yukarı