Monitörler neden zamlandı?

Barisdkmn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400f
Rx 6600
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, monitörler neden bir anda zamlandı? Birkaç ay önce 3000'e aldığım monitör şu an 5700 TL. Aynı şekilde 1 ay önce kuzenime 2400 TL'ye aldırdığım monitör şu an 5350 TL. Bunun nedeni tam olarak nedir?

Arkadaşlar, monitörler neden bir anda zamlandı? Birkaç ay önce 3000'e aldığım monitör şu an 5700 TL. Aynı şekilde 1 ay önce kuzenime 2400 TL'ye aldırdığım monitör şu an 5350 TL. Bunun nedeni tam olarak nedir?

Stok eritiliyordu, şimdi de güncel kurdan satıyorlar. Mesut Çevik'in youtube kanalında incehesap ile konustukları bir video var, izleyebilirsin.

Hatta buyrun, ben buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu bir pazarlama taktiği olarak düşünüyorum diğer modeller satılsın diye bende MSI MAG275r monitor aldım hepsiburadan bazi yerlerde fiyatı 6bin TL çok saçma.

Yani genel olarak stok eritme dışında ben bayram indirimi vs de bekliyorum esasında bir umut ondan önce bir şişirelim sonra indirelim kafası belki

Geri
Yukarı