Monitörün desteklediği çözünürlüğü seçemiyorum

Mapuscan Kiyici

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar benim bir laptopum var. Bunun ekranını söktürdüm ve monitöre bağlı şekilde kullanıyorum ama sadece 1024X768 veya 800x600 çözünürlükleri seçebiliyorum. Monitörümde bir sıkıntı yoksa televziyonda da denedim yine.

Merhabalar benim bir laptopum var. Bunun ekranını söktürdüm ve monitöre bağlı şekilde kullanıyorum ama sadece 1024X768 veya 800x600 çözünürlükleri seçebiliyorum. Monitörümde bir sıkıntı yoksa televziyonda da denedim yine.

Tahminen AMD bir ekran kartınız var ve sürücüsünü kurmadınız. Aynı sorunu ben de yaşamıştım. Sürücü kurunca düzeldi.

Ekran kartınız varsa sürücülerini kurun el ile ya da pek önerilmese de driver pack ile de yapabilirsiniz kurulumu ekran kartınız yok ise chipset güncellemeniz gerekir.

Ne sistem belirtilmiş ne başka bir şey. 😶

Sistem tahmin etme gücüm devrede.
:D
Bilgisayarım
HP Pavilion g6-2005st
Tahminen AMD bir ekran kartınız var ve sürücüsünü kurmadınız. Aynı sorunu ben de yaşamıştım. Sürücü kurunca düzeldi.
Aslında kendim yüklemiştim ama bu laptopun dahili monitörü söküldükten sonra böyle oldu daha önce böyle değildi

Yeni konular

Geri
Yukarı