Monitörün fişinin takılı olması elektrik yakar mı?

Hocam ben akıllı priz kullanıyorum. Standby durumunda monitörümün ve tvmin hatta PlayStation4'ün çektiği akımı anlık görebiliyorum. Akıllı prize göre, Benim cihazlar standby durumundayken 0.5 watt çekiyor.
5 watt değil

Bende akıllı priz kullanıyorum ama mining PC de bağlı olduğu için monitörü ölçemiyorum şu an. Ben monitör klavuzundan stand by harcamasına bakmıştım 0.5 watt mış ben 3-5 watt gibi bir değer hatırlıyordum yanlış hatırlıyormuşum demek ki haklısın. Sadece senin mönitörde ışığın harcanım yaptığını düşünmen yanlış çünkü monitör devresi stand by konumunda oluyor o durumda.

Bende akıllı priz kullanıyorum ama mining PC de bağlı olduğu için monitörü ölçemiyorum şu an. Ben monitör klavuzundan stand by harcamasına bakmıştım 0.5 watt mış ben 3-5 watt gibi bir değer hatırlıyordum yanlış hatırlıyormuşum demek ki haklısın. Sadece senin mönitörde ışığın harcanım yaptığını düşünmen yanlış çünkü monitör devresi stand by konumunda oluyor o durumda.

Bence haklı olmak değil de doğruyu bulmak, doğru bilgi vermek önemli. İyi akşamlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı