Monitörün görüntüsü aniden gidiyor

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
İki sorunum var.

- Monitörün görüntüsü aniden gidiyor ve siyahlık görüyorum. Monitörden mi yoksa ekran kartından mı olduğunu nasıl anlayabilirim?

- Netflix, Amazon Prime gibi sitelere giriş yaptığımda ekran birkaç saniye siyah oluyor.

Monitörün ışığı var, görüntü verilirken mavi verilmiyorken kırmızı yanıyor. Normalde görüntü yokken bu kırmızı ışık yanıp sönüyor. Ama ilk yazdığım sorundaki gibi gidince o kırmızı ışık 5 10 saniye yanıyor. Ekran kartına giden HDMI kablosunu çıkar tak yaptığımda düzeliyor. Dönüştürücü kullanıyorum ama ondan dolayı olduğunu sanmıyorum. Yardım edenlere teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki sorunum var.

- Monitörün görüntüsü aniden gidiyor ve siyahlık görüyorum. Monitörden mi yoksa ekran kartından mı olduğunu nasıl anlayabilirim?

- Netflix, Amazon Prime gibi sitelere giriş yaptığımda ekran birkaç saniye siyah oluyor.

Monitörün ışığı var, görüntü verilirken mavi verilmiyorken kırmızı yanıyor. Normalde görüntü yokken bu kırmızı ışık yanıp sönüyor. Ama ilk yazdığım sorundaki gibi gidince o kırmızı ışık 5 10 saniye yanıyor. Ekran kartına giden HDMI kablosunu çıkar tak yaptığımda düzeliyor. Dönüştürücü kullanıyorum ama ondan dolayı olduğunu sanmıyorum. Yardım edenlere teşekkür ederim.

Hangi tarayıcıyı kullanıyosunuz Edge de sıkıntı oluyor ara sıra.

Hangi tarayıcıyı kullanıyosunuz Edge de sıkıntı oluyor ara sıra.
Tarayıcıdan girerken oluyordu sanırım uygulamalarda denemedim Google Chrome.
Dönüştürücü sıcak mı? Monitöre başka bir sistem bağlayabilirsiniz.(kabloyu değiştirmeyin.)

Arkadaş tarayıcı kullandığını söylememiş ki.
Dönüştürücü neredeyse soğuk.

Dönüştürücü sıcak mı? Monitöre başka bir sistem bağlayabilirsiniz.(kabloyu değiştirmeyin.)

Arkadaş tarayıcı kullandığını söylememiş ki.

Arkadaş sitlere girerken demiş.
Tarayıcıdan girerken oluyordu sanırım uygulamalarda denemedim Google Chrome.

Dönüştürücü neredeyse soğuk.

Başka tarayıcı kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı