Monitörün hoparlöründen ses gelmiyor

BASEBORN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Arkadaşlar daha önce hiçbir problem yoktu, ses ayarlarından VX3258 yazan kısmı seçtiğimde monitörden, hoparlör seçtiğimde ise kulaklıktan ses geliyordu. Şimdi ne yaptıysam bir türlü düzelmedi. Monitörü seçtiğimde ses gelmiyor ama ses geliyormuş gibi ses barı yükselip alçalıyor.

1.jpg

2.jpg

Hocam aygıt yöneticisine gelin görünüm var üstte ona basın gizli aygıtları göster deyin. Akabinde monitörün ses drivelarıyla ilgili tüm sürücüleri kaldırın. Başında 2 yazan yazmayan hepsi dahil. Sonra yeniden başlatın büyük ihtimal sorun çözülür çözülmez ise gerekli driverı netten bulup kurunuz. Olmazsa eğer dediklerim bana ulaşın geri.

Hocam aygıt yöneticisine gelin görünüm var üstte ona basın gizli aygıtları göster deyin. Akabinde monitörün ses drivelarıyla ilgili tüm sürücüleri kaldırın. Başında 2 yazan yazmayan hepsi dahil. Sonra yeniden başlatın büyük ihtimal sorun çözülür çözülmez ise gerekli driverı netten bulup kurunuz. Olmazsa eğer dediklerim bana ulaşın geri.
Çözüldü hocam teşekkür ederim :) dediğin gibi sürücüleri kaldırdım. reset attım düzeldi

Yeni konular

Geri
Yukarı