Monitörün kenarında siyah boşluk

st0mh3l

Centipat
Bugün %temp%deki dosyaları silince oldu. Ekran kartı sürücüsünü silip yeniden yükledim, Hertz değerini değiştirdim fakat düzelmedi. Ne yapmam gerekli çerçeve gibi kenarları siyah oldu.

ekran kartın
nvidia mı

Ekran kartın Nvidia ise:

1.Adım Nvidia denetim masasını aç

2.Adım Masaüstü Boyutunu ve Konumunu Ayarla ya bas

3.Adım Ölçeklendirme Modu olarak En boy oranını seç

4.Adım Ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmını GPU olarak işaretle

5.Adım Oyunlar ve programlar tarafından belirlenen ölçeklendirme modunu geçersiz kılı tikli ise tiksiz yap

Son düzenleme:
Ekran kartın.
NVIDIA mı?

Ekran kartın NVIDIA ise:

1.adım NVIDIA denetim masasını aç.

2.adım masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla ya bas.

3.adım ölçeklendirme modu olarak en boy oranını seç.

4.adım ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmını GPU olarak işaretle.

5.adım oyunlar ve programlar tarafından belirlenen ölçeklendirme modunu geçersiz kılı tikli ise tiksiz yap.

Yaptım ama bir şey değişmedi. Önceden orada görüntü olduğunu hatırlıyorum fakat yok normalde diyorlar emin olamadım bende. Monitörde yeni dediğim gibi tempi silince böyle oldu.

temp deki herşey i silerken hiç mi uyarı gelmedi uyarı gelmiş olması lazım ve uyarı gelenlerin silinmemesi lazım diye biliyorum ama şuanlık o dediğim şey işe yaramadıysa size yardımcı olamayacağım kusura bakmayın bilgim bu kadar geçmiş olsun.

Tempdeki her şey i silerken hiç mi uyarı gelmedi uyarı gelmiş olması lazım ve uyarı gelenlerin silinmemesi lazım diye biliyorum ama şu anlık o dediğim şey işe yaramadıysa size yardımcı olamayacağım kusura bakmayın bilgim bu kadar geçmiş olsun.

Uyarı gelmedi gelse silmezdimde eski monitörümde oluyordu tek tuşla düzeliyordu bunda ayar bulamadım şimdilik yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı