Monitörün kendi kendine açılıp kapanması

Kayzerious

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni sistem aldım lakin kursağımda kaldı. Monitör kendi kendine bir açılıyor bir kapanıyor beni ayar etti. Gözlerimi bozacak yahu. Masaüstünde gidip geldiğini görmedim, internetteyken bazı sitelerde gidip geliyor. Oyunlarda ise çok deneme fırsatım olmadı ama CS:GO'da arada bir gidip gelme sorunu var LoL'de ise menülerde hiç sıkıntı olmuyor tam yükleme ekranına geliyor monitör başlıyor kapanıp açılmaya acil yardıma ihtiyacım var arkadaşlar anlayan bilen varsa bir el atsın.

Not: Sistem yenidir lakin monitörü hala karar verip alamadım şuan evdevki eski bir TV ile takılıyorum. Güç kaynağı felan dersenizde gayet sağlam ve yeterli bir kaynak aldım ömür boyu kullanırım artık ( Corsair HX1000i ).

Sorunu hallettim konu kilitlenebilir.
Not: Benim bulduğum çözüm şöyle kasaya bağlı olan hdmi ve monitöre bağlı olan hdmi kablo uçlarının yerini değiştirdim bir sorun kalmadı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı