Monitörün köşesinde kırmızı tonlu büyük bir nokta var

sAhmetBaskan

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldığım monitörde resimdeki gibi kırmızı tonlu büyük bir nokta var. Silmeyi vs denemedim iade etmeli miyim, kullanımda sorun yaratır mı?
Modeli LG 24GN600 b
Edit: nokta demek hafif kalıyor olabilir 😅

Dosya Ekleri

• IMG_20220516_141752.jpg
    IMG_20220516_141752.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_20220516_142419.jpg
    IMG_20220516_142419.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Ben bir şey göremiyorum resimde. Bence iade edin sonra çizgiler falan çıkabilir, o noktadan 10 tane daha olabilir. Uğraşmaya gerek yok.

Hocam bu nokta darbe kaynaklı gibi duruyor. Bende değişim veya iade isteyin.

Değişim istedim bende ama değişimi kabul etmezlerse aldığım sırada 2300'dü şu anda 3000 TL olmuş yine de iade etmeli miyim?
Ekrani açtığımda bir sorun yok ölü piksel veya ghosting olayı yok

Son düzenleme:
Değişim istedim bende ama değişimi kabul etmezlerse aldığım sırada 2300'dü şu anda 3000 TL olmuş yine de iade etmeli miyim?
Ekrani açtığımda bir sorun yok ölü piksel veya ghosting olayı yok
Bu sizin kararınız. Ben olsam iade ederdim sonuçta sıfır ürün almışım neden hasarlısını kullanayım?
Değişim yaptırmayı deneyin yine de.

Bu sizin kararınız. Ben olsam iade ederdim sonuçta sıfır ürün almışım neden hasarlısını kullanayım?
Değişim yaptırmayı deneyin yine de.

Nacizhane fikriniz için çok teşekkür ediyorum hocam ama ne yazık ki değişim veya iade kabul etmiyorlar taşına toprağına kurban olduğum Vatan'ım :)

Nacizhane fikriniz için çok teşekkür ediyorum hocam ama ne yazık ki değişim veya iade kabul etmiyorlar taşına toprağına kurban olduğum Vatan'ım :)
Nasıl kabul etmiyorlar. En kötü servis raporu ile kabul etmek zorundalar.
Yoksa Tüketici Hakem Heyeti var.
Ama uğraşmam derseniz 2 yıl garantisi vardır zaten siz bilirsiniz. Bozulursa gönderirsiniz.

Nasıl kabul etmiyorlar. En kötü servis raporu ile kabul etmek zorundalar.
Yoksa Tüketici Hakem Heyeti var.
Ama uğraşmam derseniz 2 yıl garantisi vardır zaten siz bilirsiniz. Bozulursa gönderirsiniz.
uğraşmak isterdim ama bunlarla uğraşırken aynı monitör 4000 tl olacak diye çok korkuyorum
700 tl kadar ucuza alınca böyle oluyormuş demekki diyip geçmekten başka bir çarem yok bir sorun çıkmaz umarım

Geri
Yukarı