Monitörün ortasında çizgi var

skatez

Centipat
Sorun videoda gayet açık, nedeni hakkında yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitörün kablosunu değiştirip dener misiniz, Ekran kartınız AMD mi NVIDIA mı?

Monitörün kablosunu değiştirip dener misiniz, Ekran kartınız AMD mi NVIDIA mı?
HDMI ile bağlı ve tek görüntü kablom bu şuan elimde ki. Ekran kartım AMD RX 6700. Sürücüyü aldığım günden beri değişmedim sürücü kaynaklı olmadığını düşünüyorum. Şuan yazı yazarken bile ortaya gelince iç içe giriyor videoda ki gibi.

HDMI ile bağlı ve tek görüntü kablom bu şu an elimde ki. Ekran kartım AMD RX 6700. Sürücüyü aldığım günden beri değişmedim sürücü kaynaklı olmadığını düşünüyorum. Şu an yazı yazarken bile ortaya gelince iç içe giriyor videoda ki gibi.

CRU indirip monitörü silin ardından sıfırlayın, AMD ekran kartının ayarlarına girin Tüm Grafikler kısmından e sporu seçin ardından, Yüzey biçim optimizasyonunu kapatın. Aynı şeyi CS:GO için de yapın.

Hocam monitördeki tüm kabloları söküp yeniden takın. (Sağlam şekilde.)
Bu kadar basit olacağını düşünüp denemedim bile ama böyle çözüldü çok garip. Hdmi çıkarıp takmıştım düzelmemişti ama mesajınızı görünce güç kablosunu da çıkarıp taktım, böylece düzelmiş oldu teşekkürler, herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı