Monitorde kocaman bir tane siyah nokta var

elalem_ne_der

Centipat
Daha fazla  
32f5423f48babac2.jpg

1 yıldır belirsiz periyordlarla üstten aşağı doğru gelen mavi çizgiler monitörümde beliriyordu, onlar kendi kendine gelip gidiyorlardı.

2 ay önceden başlamak üzere tekrar ziyaretime geldiler monitörün sol üst köşesinden yavaş yavaş aşağı doğru gelmeye başladılar sayıları cogalmisti.

Daha sonra sabah aynı sekildeyken 3-4 saat sonra hepsi silinmeye ve bu siyah noktayı oluşturmaya başladı siyah noktalar çoğaldıkça mavi çizgiler azalıyordu.

Bugün de de yani 1 gün sonra da bu hale geldi tam bir daire şeklini aldı sorun yazilimsal değil ekran kartindanda değil sorun monitorde kasa monitöre çok yakın manyetik alan yüzünden olabilir mi diye düşündüm uzaklastirdim bir şey değişmedi.

Ve ekleme eskidende vardi format attim 4-5 kere 1 gun icinde yavas yavas silindiler ama bu seferki siyah oldugu icin buraya geldim.

Orada yüksek ihtimalle mürekkep atmış. Bu arada anlatışınız mükemmel sanki savaş stratejisi gibi :D

İyi haberlerim var, dusmanlari nasıl alt edebilecegimiz hakkinda bilge youtubera ya danistim, kendisi bana bir kagit verdi mucizevi bir sekilde kagidi actigim an resimler surekli degiserek bir şeyi olusturdu ve bana bir şey anlatmaya calisti, kulak temizleyiciyle orayi sola dogru ittirmemi soyluyor gibiydi, cok ilgincti, hemen halkima anlatmaya ve çözümü uygulamaya ve dusmani alt etmeye gidiyorum yasasin kediland kralligi.

İyi haberlerim var, dusmanlari nasıl alt edebilecegimiz hakkinda bilge youtubera ya danistim, kendisi bana bir kagit verdi mucizevi bir sekilde kagidi actigim an resimler surekli degiserek bir şeyi olusturdu ve bana bir şey anlatmaya calisti, kulak temizleyiciyle orayi sola dogru ittirmemi soyluyor gibiydi, cok ilgincti, hemen halkima anlatmaya ve çözümü uygulamaya ve dusmani alt etmeye gidiyorum yasasin kediland kralligi.

Komutanım askere ihtiyacınız varsa ordum emrinize amadedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı