Monster 11. Nesil Laptoplarını Duyurdu!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu modeller için demek istediklerimi açıklamış Abdurrahim Albayrak.

Owww monster canavaaar oynamadığın oyun olursa iade diyen ergen kardeşlerimizi silkelemek amaçlı bir süre bu fiyatlarda kalır sonrasında normal değerlere döner.
T7 22.2 eğer -düşük bir ihtimal ama- 16.500 TL civarlarına, T7 21.7 de aynı şekilde 16.500 TL civarlarına düşer ise alınabilir bence. Ama şu anki fiyatlar cidden saçma olmuş. Çok saçma bir zam gelmiş, sadece işlemci değişikliği için 4000-5000 TL fark ödemeye bence hiç gerek yok.

Oho benim cihazın aynısını içinde 11800H var diye 4K fazlaya satıyorlar. Artık önermek için hiç bir sebep kalmadı... Monster F/P değil baya MSI ile Asus ile Lenovo ile yarışmaya çalışıyor (fiyat konusunda sadece yoksa o seviyede cihazları yok henüz...)

Son düzenleme:
Yahu bu fiyatlar ne? İçinde GTX 1650 var el insaf ben aynı laptopun 9. nesil işlemcili modeline sahibim. 16 GB RAM ve 512 hafıza ile dolar 8 lira iken 6900 liraya aldım. Şimdi 11. nesil i5 var, 8 RAM 256 SSD'ye rağmen 10700 TL mi? Yazık yani bu fiyata 3050 3050 Ti'lı laptop alabilmemiz lazım. Alım gücümüz günden güne düşüyor buna moralim bozuluyor.

Yahu bu fiyatlar ne? İçinde GTX 1650 var el insaf ben aynı laptopun 9. nesil işlemcili modeline sahibim. 16 GB RAM ve 512 hafıza ile dolar 8 lira iken 6900 liraya aldım. Şimdi 11. nesil i5 var, 8 RAM 256 SSD'ye rağmen 10700 TL mi? Yazık yani bu fiyata 3050 3050 Ti'lı laptop alabilmemiz lazım. Alım gücümüz günden güne düşüyor buna moralim bozuluyor.
Alım gücü değil, Monster egosu artıyor hocam. Dolar artmadığı halde bu fiyatlar çok saçma. Monster sanırsam artan popülerliği nedeniyle bir şeyler deniyor. Fiyatları uzun süre bu şekilde tutabileceklerini sanmıyorum, ileride -inşAllah- indirim bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı