Monster 120Hz ayarında ekran gidip geliyor

Daha fazla  
Herhangi bir oyun oynarken veya nomal bir halde 120Hz ekran ayarında ekranımda titreme ve bozulma oluyor. 60 Hz ayarına çektiğimde ise hiçbir sorunla karşılaşmıyorum. Bilgisayar monitörüm 120Hz normalde ama 120 Hz'de kullanamıyorum bu sebeple.

Ben de aynı şekilde yazılım kaynaklı olduğunu düşünüp format attım bir şey değişmedi. 60 hz de başlangıçta sorun yaşamadım. Hatta 120 hz de iken de sorunsuz kullandım bir süre. Sadece masaüstünde bir şey açık olmayınca gitmeler oluştu. Sonrasında 60 hz de de sorun yaşıyorum ara sıra. Sanırım garantiye göndereceğim.
Benim ekran ayarım 60Hz'de iken herhangi bir oyun ayarı 120Hz'de kalırsa oyun anında da oluyor. Oyunda da 60Hz ise bozulmuyor. Komple 120Hz'de sıkıntı var yani. Garantiye göndermek en iyi çözüm. Ben garantiden döndüğünde de yine burayı bilgilendireceğim.

Benim ekran ayarım 60Hz'de iken herhangi bir oyun ayarı 120Hz'de kalırsa oyun anında da oluyor. Oyunda da 60Hz ise bozulmuyor. Komple 120Hz'de sıkıntı var yani. Garantiye göndermek en iyi çözüm. Ben garantiden döndüğünde de yine burayı bilgilendireceğim.
Ben de teknik servise yaklaşık 10 gün sonra elden teslim edeceğim bilgilendirmeniz çok iyi olur.

Bilgisayarım daha yeni teknik servisten elime ulaştı. Teknik Servis Ürün Teslim formunda Thermal Macun değişimi genel bakımı ve asıl sorun yaratan BIOS sürücüsü kaynaklı olduğu ve güncelleme yapılıp sorunun giderildiği yazılmış. Bakalım 1 Haftalık bir kullanım sonrası sorun olsun olmasın yine buraya bilgilendirme yapacağım.

Bilgisayarım daha yeni teknik servisten elime ulaştı. Teknik Servis Ürün Teslim formunda Thermal Macun değişimi genel bakımı ve asıl sorun yaratan BIOS sürücüsü kaynaklı olduğu ve güncelleme yapılıp sorunun giderildiği yazılmış. Bakalım 1 Haftalık bir kullanım sonrası sorun olsun olmasın yine buraya bilgilendirme yapacağım.
Teşekkürler geri dönüşünüz için.
Aynı sorunu yaşadınız mı hocam yoksa sorun çözüldü mü?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı