Monster 17.3" sırt çantasına bilgisayarım sığar mı?

Efe10

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Daha fazla  
MSI GV72 8RC adlı dizüstü bilgisayarıma sırt çantası bakıyorum. Kaba olmayan, şık, ince bir çanta arayışı içerisindeyim. Fakat cihazım 17.3 inç olduğundan biraz zorlanıyorum çanta seçmekte. Her 17.3 inç laptop her 17.3 inç çantaya sığmaz diye düşünüyorum. Çünkü 17.3 ama bir laptop çok kalın. Bir laptop uzun ince. 17.3 inçin belli bir standartları olduğunu düşünmüyorum.

Monster 17.3" sırt çantasına cihazım sığar mı?

150 TL'ye kadar da 17.3 laptop çantası öneriniz varsa yazabilirsiniz.

Merhaba, ben şu modelini kullanıyorum: Monster 17.3" Gaming Sırt Çantası Fiyatı - Taksit Seçenekleri Bilgisayarınızın rahatlıkla sığacağına emin olabilirsiniz. Bu arada çantanın sevdiğim yönlerini söyleyeyim; Su geçirmiyor, sırt bölgesi çok rahat uzun süre taşısanız da belinizi ağrıtmıyor, malzemesi kaliteli yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım.

Decathlon'dan bir çanta almıştım, 5 sene önce yaklaşık. Çok güzeldi. Sort çantası, aynı zamanda dizüstü için bölmesi ve koruması var. Ancak 15.6" içindi. 17.3" için de vardır muhtemelen. Kısacası Decathlon'un internet mağazasına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Şimdi telefondayım, bilgisayara geçince ben de bakarım.

Geri
Yukarı