Monster 25.1 için laptop soğutucu önerisi

Hocam çok fanlılar soğutmuyor diyorlardı bende 2 fanlı var şu an ısıtıyor bilgisayarı öyle söyleyeyim tek fan olsun büyük olsun bence :D
anladım birisi
sağlam. malzeme kaliteli hissi veriyor. kutusu kargoda biraz zarar görmüş ama sorun yok. eni 15.6" dan büyük dizüstülere küçük gelir, arkaya doğru büyüklüğü ise gereksiz fazla. boşta kalıyor. ben soğutma olarak fazla bir etkisini göremedim. bilgisayarın kendi altındaki ızgarası dar, ondandır herhalde. fan temizliği ve termal macun değişikliğini yapıp, windows'tan yüklenme sınırı yapınca işlemci zaten fazla ısınmıyordu. hd ve anakart sıcaklığına etkisini ölçmedim. ışıklı mışıklı değil, bu iyi. biraz kaba duruyor, ama yüksekliği kademeli olanlar hep böyle. oldukça sessiz. gece anca fark edilir.
yazmış benim pc 17,3 inç :d

Anladım birisi
Sağlam. Malzeme kaliteli hissi veriyor. Kutusu kargoda biraz zarar görmüş ama sorun yok. Eni 15.6"dan büyük dizüstülere küçük gelir, arkaya doğru büyüklüğü ise gereksiz fazla. Boşta kalıyor. Ben soğutma olarak fazla bir etkisini göremedim. Bilgisayarın kendi altındaki ızgarası dar, ondandır herhalde. Fan temizliği ve termal macun değişikliğini yapıp, Windows'tan yüklenme sınırı yapınca işlemci zaten fazla ısınmıyordu. HD ve anakart sıcaklığına etkisini ölçmedim. Işıklı mışıklı değil, bu iyi. Biraz kaba duruyor, ama yüksekliği kademeli olanlar hep böyle. Oldukça sessiz. Gece anca fark edilir.
Yazmış benim PC 17,3 inç :d

Hocam baktımda 17.3 güzel soğutucu göremedim arkadaşın attığı 17.3 ise alabilirsiniz memnun kalmazsanız iade edersiniz.

T7 20.4 cihazımda kullanıyorum 8-10 derece performans sağlıyor.

Markaya değil performansa para verin.

https://www.trendyol.com/tx/acnbred...p-3580886?boutiqueId=612242&merchantId=107369 bu nasıldır aynı marka ama bu 6 fanlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı