Monster A5 17.2 LoL'de 90 FPS veriyor

XuangYuu

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Yardımınıza ihtiyacım var. Benim bilgisayarımın özellikleri:

Bu bilgisayarda LoL, Genshin Impact, DMC5 vs. oyunlarda istediğim FPS'i alamıyorum. Örneğin LoL'de en yüksek ayarda 80-90, DMC 5 veya Genshin'de en yüksekte 45-50. Yani RAM'den dolayı mı ya da PC'min gücü bu kadar mı, yoksa termal macunda mı sıkıntı var? Bana yardım ederseniz çok müteşekkir olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Yardımınıza ihtiyacım var. Benim bilgisayarımın özellikleri:

Bu bilgisayarda LoL, Genshin Impact, DMC5 vs. oyunlarda istediğim FPS'i alamıyorum. Örneğin LoL'de en yüksek ayarda 80-90, DMC 5 veya Genshin'de en yüksekte 45-50. yani RAM'den dolayı mı ya da PC'min gücü bu kadar mı, yoksa termal macunda mı sıkıntı var? Bana yardım ederseniz çok müteşekkir olurum.

Sıcaklık durumlari nedir ayrıca bence bir tane daha RAM alın 2 slot gücü FPS artışını gözle gösterir.

Muhtemelen bilgisayarın 3050Ti'ı kullanmıyor. Güç ayarlarından yüksek performansa almalısın. Bir de grafik ayarlarından kullandığın uygulamaları/oyunları seçip yüksek performans olarak ayarlaman lazım.

Arkadaşlar bilgisayar dahili ekran kartını kullansa bence Genshin'de en yüksek ayarlarda 45-50 yi göremezdi gibime geliyor. Oyunun sistem gereksinimleri belli zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı