Monster A5 v18.2.3 vs Dell G15 5515

Baalberith

Decapat
Daha fazla  
Daha önce bir konu açmıştım ama bu 2 bilgisayar arasında kaldım.

Dell;
1) 120 Hz, wva ekran.
2) gray to gray 22ms.
3) HDD takılamıyor.
4) GPU RTX3050, 90W olması lazım.

www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/monster-abra-a5-v1823_spp_1000725
Monster;
1) 144 Hz, IPS ekran.
2) tongfang kasa.
3) GPU RTX3050 Ti 95W.
Ekran gecikme süresi kaç ms bilmiyorum.

Dell'in parça kalitesi daha iyi olması lazım. Hangisinin soğutması iyidir, fan sesleri nasıl? Siz hangi bilgisayarı önerirsiniz arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum.

Az daha ekleyebiliyorsanız hepsinden iyi 95W 3050 Ti, sRGB %99 ekran, fena olmayan soğutma, Tongfang kasa.
Bütçemi aşar ve 17 inç almayı düşünmüyorum hocam

Attığınız bilgisayarlardan Monster olanın önerisini ben de aldım, size de öneriyorum. Ancak ben henüz almadım. Yazın 12. nesil Intel işlemciyle birlikte almayı planlıyorum.

3050 Ti daha güzel gözükse de eğer oyun için kullanacaksanız Monster iş için kullanacaksanız Dell öneririm.
Daha çok oyun için.
İkisinin de tasarımını beğeniyorum ama Monster'ın ince olması daha güzel. Bu arada Monster'ın şarjı kötü, Dell'in ise diğer oyuncu bilgisayarlarına karşı çok çok iyi gidiyormuş. Ama tahminen hep prizde kullanacağımdan Monster alırsam sorun olacağını düşünmüyorum, siz ne dersiniz
Attığınız bilgisayarlardan Monster olanın önerisini ben de aldım, size de öneriyorum. Ancak ben henüz almadım. Yazın 12. nesil Intel işlemciyle birlikte almayı planlıyorum.
Yılbaşı indiriminde 14.900'e düşmüştü. Şimdi ise hem stoklar tükendi birçok sitede, hem de fiyatı arttı. Sizce stoklar ne zaman yenilenir diğer sitelerde.

Az daha ekleyebiliyorsanız hepsinden iyi 95W 3050 Ti, sRGB %99 ekran, fena olmayan soğutma, Tongfang kasa.
Aynı özelliklere sahip 15.6 inch modeli varsa, konuyu açan arkadaşa onu önerebilirsiniz hocam.

Dell laptopun şarjının iyi gitmesinin sebebi AMD. Verimli bir işlemci ve 7nm işlemci olduğundan dolayı uzun süre gidiyor şarjı. 10. nesli direk kötüydü zaten. Kararı kendiniz verin bence. Çünkü iki cihazda sizi üzmeyecektir.

Bu modele bakabilirsiniz. Isınma sorunu var mı hiçbir bilgim yok.

Geri
Yukarı