Monster Abra A5 15.8.1 laptopa 970 EVO Plus SSD uyar mı?

JeTToTR

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Monster Abra A5 15.8.1 notebookum için Samsung 970 EVO Plus almak istiyorum ancak anakart uyum sağlar mı voltaj değerleri tutar mı o konuda yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, Monster Abra A5 15.8.1 notebookum için Samsung 970 EVO Plus almak istiyorum ancak anakart uyum sağlar mı voltaj değerleri tutar mı o konuda yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Uyar hocam. Anakart üzerinde 2 adet M.2 girişi var. 970 EVO Plus'ı boş olan M.2 soketine takabilirsiniz.

Capture.PNG

Bende ki sorunu çözdüm arkadaşlar anakart voltaj değeri uymuyomuş meğerse benim kullandığım intel 600p m2 1.2v ile çalışıyor. Samsung 970 evo ise 2.4v ile bu yüzden benim anakarta çalışma ihtimali bile yok :( sizde bunu bir kontrol edin boşuna uğraşmayın. O monster'ın ben ...
@UtkuRS cevabın için teşekkür ederim, bu konuya denk gelmiştim de burada arkadaş voltaj değeri uyumlu olmadığı için kullanamadığını söylemişti. Ancak kullandığı model eski olduğundan bu durum yaşanmış herhalde kullandığım mevcut modelin voltaj değerini nasıl öğrenebilirim?

@UtkuRS cevabın için teşekkür ederim, bu konuya denk gelmiştim de burada arkadaş voltaj değeri uyumlu olmadığı için kullanamadığını söylemişti.

Rica ederim. Herhangi bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Birkaç yıl önce bende de Monster laptop vardı. İki farklı M.2 SSD'yi takmıştım. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı