Monster Abra A5 16.6 RGB klavye rengi değişmiyor

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Arkadaşlar yeni aldığım Abra A5 16.6 Notebook'un klavye rengi sürekli aynı kalıyor. Bunu nasıl değiştirebilirim bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni aldığım Abra A5 16.6 Notebook'un klavye rengi sürekli aynı kalıyor. Bunu nasıl değiştirebilirim bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Hocam Control Center'ı kurdunuz mu(Monster flashında driverlar var) oradan yapmanız gerekiyor eğer kurupta olmadıysa sitesinden indirin driverı.

Hocam kurdum ama siteden kurmadım yine de tam işe yarayacağını sanmıyorum ama bir deneyeyim.

Hocam yazdığınızdan ilk anladığım Control centera girip rengini değiştrimesini bilmediğini. Bunları biliyorsunuz değil mi?

Yok hocam onu biliyorum benim dediğim benim ayarladığım renkte kalıyor sürekli.
Ben sürekli aynı renkte kalmasın kendi değişsin istiyorum.
Hocam Control Center'ı kurdunuz mu(Monster flashında driverlar var) oradan yapmanız gerekiyor eğer kurupta olmadıysa sitesinden indirin driverı.

Maalesef işe yaramadı hocam.

Yok hocam onu biliyorum benim dediğim benim ayarladığım renkte kalıyor sürekli.
Ben sürekli aynı renkte kalmasın kendi değişsin istiyorum.

Maalesef işe yaramadı hocam.

Hocam ilk aldığımda bende öyle sanıyordum ama animasyon yok ek klavye aldım laptop klavyeleri oyun oynarken bozulmaya müsait mekanik klavye bağlayın.

Hocam ilk aldığımda bende öyle sanıyordum ama animasyon yok ek klavye aldım laptop klavyeleri oyun oynarken bozulmaya müsait mekanik klavye bağlayın.

Anladım sağ olun hocam hemen almam bozulsun PC'yi alalı 22 saat oldu daha:)

Geri
Yukarı