Monster Abra A5 17.2 laptopta düşük FPS

GARİPP HAYELLER

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle 2 gün önce Monster Abra A5 17.2 modelini almış bulunmaktayım (3050 Ti ve i511400H 16 GB RAM) Valorant da en yüksek ayarlarda 140-190 arası alıyorum 1080p bu zannımca normal bir değer ama CS:GO'da 100-150 üstü olmuyor sanki drop giriyormuş gibi 80'lere düşüyor o kadar kasıyor ki oyunu oynamak mümkün değil 144 Hz monitör olmasına rağmen 100 FPS sanki 30 FPS gibi geliyor MSI Afterburner'dan baktım sıcaklıklar konusunda hiçbir sıkıntı yok 70 dereceyi geçmiyor ama işlemci kullanımı %20'yi geçmiyor o civarlada GPU kullanımı 50 civarlarında dediğim gibi acayip kasıyor hissiyatı veriyor ben güç ayarlarından yüksek performansa ayarladım aynı şekilde de Monster'in uygulamasında da en Max performansta ben bir çözüm bulamadım yardımcı olan kişilere şimdiden teşekkür ederim.

Bende de aynı sistem var ilk aldığım da bende böyle sorun yaşamıştım iade edip yeniden alınca düzeldi şu an fps değerlerim iyi

Bende de aynı sistem var ilk aldığım da bende böyle sorun yaşamıştım iade edip yeniden alınca düzeldi şu an fps değerlerim iyi
Yaşadığım yer nedeniyle monster bayi çok uzak onu en son çözüm olarak düşünmek istiyorum muhtemelen yazılımsal bir sorun aradığımda windows güncelemeerini yapmamı söylediler oyunun silip yükledim üsüne değişmedi burdan da bir şey çıkmsazsa gidicem el mahkum.

Yaşadığım yer nedeniyle monster bayi çok uzak onu en son çözüm olarak düşünmek istiyorum muhtemelen yazılımsal bir sorun aradığımda windows güncelemeerini yapmamı söylediler oyunun silip yükledim üsüne değişmedi burdan da bir şey çıkmsazsa gidicem el mahkum.
ben o sorunu çok araştırdım çok format attım bir çözüm bulamadım yeni aldığım bir cihazı teknik servise gönderip 7-14 gün beklemek istemediğimden iade edip aynısını daha sonra tekrar sipariş vermiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı