Monster Abra A5 V12.1 nasıldır?

kaangk7

Hectopat
Daha fazla  
Abra A5 V12.1 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilir miyim? Bir de uzun vadede sıkıntı çıkarır mı? Onun dışında 3000 lirayı fazla aşmadan başka bir laptop önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır öyle bir sorun yaşamadım. Zaten Turbo özelliği yetiyor da artıyor bile.

Aynı ürünü bende kullanıyorum gerçekten çok iyi bir cihaz fakat alırken göz önünde bulundurman gereken çok ciddi bir sıkıntısı var (bana göre): ekran kartının fan çıkışı sağ tarafta. Sebebi neydi ki Monster?

Aslında sağda ya da solda olmasının bir sorun teşkil edeceğini çok sanmıyorum mouse'a direk sıcaklık vuracaktır tabii ama biraz uzak tutarak kullanmakta fayda var. Ayrıca Turbo özelliği de ısınmayı biraz da olsa engelliyor olacaktır.

Aslında sağda ya da solda olmasının bir sorun teşkil edeceğini çok sanmıyorum mouse'a direk sıcaklık vuracaktır tabii ama biraz uzak tutarak kullanmakta fayda var. Ayrıca Turbo özelliği de ısınmayı biraz da olsa engelliyor olacaktır.
Oyunu yüksek ayara çekince belli bir süre sonra sağ elimde ısıyı hisseder oluyorum. Fareyi uzakta kullanmak tabi ki bir çözüm fakat bana göre bu büyük bir mühendislik hatası. İşlemci fan çıkışını arkaya koymak yerine sola koyup ekran kartı fan çıkışını arkaya koysalardı çok daha iyi olabilirdi. Bilgisayarı monitör ve klavye ile oynadığım için şimdilik bir sıkıntı teşkil etmiyor benim için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı