Monster Abra A5 V13.1.1 nasıldır?

1050 bulunuyor icinde. 1050 Ti bulunan modellere yonelin.

Oyun için mi düşünüyorsunuz? Oyun için ise GTX 1050 Ti tercih edeceksiniz, işlemci değil.

Üst seviye oyunları oynatan bir masaüstü bilgisayar mevcut. Dizüstü bilgisayarı Matlab, Autodesk yazılımları vs. için kullanacağım, oyun ikinci planda.

Son düzenleme:
Üst seviye oyunları oynatan bir masaüstü bilgisayar mevcut. Dizüstü bilgisayarı Matlab, Autodesk yazılımları vs. için kullanacağım, oyun ikinci planda.
O halde tercih edebilirsiniz. Gayet güzel bir işlemcisi mevcut.

O halde tercih edebilirsiniz. Gayet güzel bir işlemcisi mevcut.
Konu dışı biliyorum fakat ayrı konu açmaya gerek görmeden sormak isterim:
Acaba alınan notebookta ekran kartı olsa fakat APU olarak kullansak ısınma ve şarjda bir değişiklik olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu dışı biliyorum fakat ayrı konu açmaya gerek görmeden sormak isterim:
Acaba alınan notebookta ekran kartı olsa fakat APU olarak kullansak ısınma ve şarjda bir değişiklik olur mu?
Tabii ki. O yüzden iki adet ekran kartı mevcut zaten. Yüksek performans gerektirmeyecek bir uygulama/oyun açmazsanız, düşük enerji harcayan işlemcinin grafik kartı kullanılır.

Kafanı karıştırmak gibi olmasın ama bende bir tane monster var ısınma sorunuyla boğuşuyorum ve benim gibi bir çok kullanıcı müzdarip. 3-5 fazla verip MSI alabilirsen bence daha memnun olursun.

Tabi donanım bilgim sınırlı olmakla birlikle nacizane tavsiyemdir.

Benimki a5 v5.2.1. belki serinin devamında sorun çözülmüştür.

Kafanı karıştırmak gibi olmasın ama bende bir tane monster var ısınma sorunuyla boğuşuyorum ve benim gibi bir çok kullanıcı müzdarip. 3-5 fazla verip MSI alabilirsen bence daha memnun olursun.

Tabi donanım bilgim sınırlı olmakla birlikle nacizane tavsiyemdir.

Benimki a5 v5.2.1. belki serinin devamında sorun çözülmüştür.
Monster'ın kalitesinden açıkçası ben de şüpheliyim, ısınamadım bir türlü. Fakat forumda Monster bayağı övülüyor, şaşırıyorum. Umarım bu övgüler, reklam övgüleri değildir. Technopat'a yakışmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı