Monster Abra A5 v13.1 Anlık FPS Düşüşleri

Carl2

Decapat
Monster Abra A5 V13.1 laptop aldım yaklaşık iki hafta önce. Genel olarak tasarım, sıcaklık, hız gibi özelliklerinden ötürü çok memnunum ancak Football Manager 2018 ve GTA 5 oynarken anlık FPS düşüşleri oluyor. Bunun nedeni ne olabilir veya nasıl bir çözüm bulabiliriz bilginiz var mı?

Sistem özellikleri:

Nvidia GTX1050 (4 GB)
İ5 8300H (2.3-4 GHz)
8 GB RAM

Not: Orijinal Windows 10 1803 sürümü kurulu.
Not2: Prize takılı ve yüksek performans modunda oynuyorum, internetteki çözüm önerilerinden biri buydu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle oyun içerisindeyken MSI Afterburner ile sisteminizde neyin ne kadar kullanıldığını kontrol etmen sorunun çözülmesini daha kolaylaştıracaktır.

Öncelikle oyun içerisindeyken MSI Afterburner ile sisteminizde neyin ne kadar kullanıldığını kontrol etmen sorunun çözülmesini daha kolaylaştıracaktır.
aynı cihaz bende de var örneğin cod World war II oynarken msi afterburnerda gpu kullanımım %80den birden %0 a düşüyor bununla birlikte fps 60dan 20-30a düşüyor 2 saniye sonra düzeliyor. cpu %40-50 civarı çalışıyor sıcaklıklar ikisinin de 70 in üzerinde değil. sadece bu oyunda değil birkaç oyunda da aynı sorun var. arkadaş zamanında cevap vermemiş aynı cihazı kullanan ve aynı sorunu yaşayan biri olarak konuyu sahiplenircesine cevap vermek istedim :)

Bende de aynı bilgisayar var ve aynı sorunlar var kendileri ekran kartı driverlarını tekrar onların sitesinden kurmamı istediler yaptım ama sonuç aynı değişen bir şey yok ve hala sorun devam ediyor bende merak ediyorum çözümü var mı acaba?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı