Monster Abra A5 v13.1 ekran parlaklığı artmıyor

ysfkerem

Centipat
Selamın aleyküm arkadaşlar. Monster Abra A5 v13.1 kullanıyorum. Elektrık gitti prizden laptopun şarj kablosunu cıkarttım bıraz sonra elektrık geldı, tekrar prıze taktım ekran parlaklıgı dustu arttı sonra karardı, tıtremeye basladı. Ekran parklıgı dusurunce tıtreme yapmıyor ama artırınca ekranda tıtreme yapıyor. Yardım edersenız cok sevınırım. Ekrana ne oldu bılen bırısı soylerse arızayı bana cok ıyı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen aynı sorun bende de var. Ekranımı daha yeni değiştirdim başka bir yerde ve garantisi de bitti çoktan, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bendeki olay oyun oynarken birden ekran kararması ve aynı sorunlar. Nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Internette buna dair hiçbir şey bulamadım. Yardımcı olabilecek yok mu acaba?

Oyun çöktü mü peki? GPU arızası olabilir. Herkese ilk tavsiyem DDU ile hem Intel hem de NVIDIA sürücülerinin kaldırılması, sonra da önce Intel, sonra da NVIDIA temiz kurulum yapılması:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı