Monster Abra A5 v13.4 Monitör Yansıtma

Hüseyin Bakır

Centipat
Bende Monster Abra A5 V13.4 var. Bu laptopu HDMI yoluyla Acer KG241Q markalı monitöre yansıtıyorum. Ekran seçeneklerinden sadece 2. ekrana yansıtı kullanıyorum fakar HD bir görüntü yakalayamıyorum. YouTube'da video izlerken görtüntü 1080P olsa bile video çamurlu gibi ekran pürüzsüzlük var gibi oluyor. Oyun oynarken ise, Forza Horizon 4 gibi bir oyunun görüntü kalitesini çöp ediyor uzağı renderlamıyor. Ayarlar ne kadar ful olursa olsun görüntü bir türlü düzgün olmuyor dediğim gibi Video'lardaki gibi çamurlanıyor ekran ileriler uzaklar net gözükmüyor bulanıklaşıyor. GTA 5 gibi bir oyunda asfalt, çevre kalitesi, çok kötü. Unutmayın görüntü ayarlarım genelde tüm oyunlarda yüksek oluyor. Sorun oyun ayarlarında olsa videolar böyle kötü kalitede olamaz. HDM'ile Laptop'tan görüntü yansıtınca %1 görüntü kaybı oluyor diye bir bilgi duymuştum halbuki. Bana yardım edebilecek görüntüyü düzeltebilecek birileri yardım ederse sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı