Monster Abra A5 v13.4 temizliğ nasıl yapılmalı?

yaboii

Centipat
Monster Abra A5 v13.4 laptopı yaklaşık 4 senedir kullanıyorum. Stok sorunlarından dolayı da bilgisayar toplamak için uzun bir süre beklemem gerekiyor gibi. 4 sene laptopumu resmen hiç temizlemedim :d. İçini açıp tozunu almak, termal pedleri ve macunu yenilemek istiyorum. Masaüstüler hakkında bu konuda yeterli bilgim olsa da laptopların içi konusunda biraz cahilim.

Hangi termal ped/macundan almalıyım? İçini açarken ve temizlik yaparken nelere dikkat etmeliyim ve farklı model Abra A5 V13 laptoplarının temizlik videolarına bakmak faydalı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopların içini temizlemek, tozlardan arındırmak masaüstü bilgisayarlara göre daha riskli en ufak bir parçayı yanlış taktığınızda yakma olasılığınız var. Yetkili, bilir kişiye temizlettirmek daha mantıklı.

Monster Abra A5 v13.4 laptopı yaklaşık 4 senedir kullanıyorum. Stok sorunlarından dolayı da bilgisayar toplamak için uzun bir süre beklemem gerekiyor gibi. 4 sene laptopumu resmen hiç temizlemedim :d. İçini açıp tozunu almak, termal pedleri ve macunu yenilemek istiyorum. Masaüstüler hakkında bu konuda yeterli bilgim olsa da laptopların içi konusunda biraz cahilim.

Hangi termal ped/macundan almalıyım? İçini açarken ve temizlik yaparken nelere dikkat etmeliyim ve farklı model Abra A5 V13 laptoplarının temizlik videolarına bakmak faydalı olur mu?

Servis zaten ömür boyu bakım garantisi vermektedir bence kendiniz yapmak yerine daha sağlıklı bir şekilde servise gönderin.

Servis yerine buralardaki bilgisayarcılardan birine versem? Ben Ordu'da yaşıyorum İstanbul'a gidip geri gelmesi biraz sürer yani ondan dedim.

Sakın öyle bir şey yapıp vermeyin ayrıca sadece İstanbul değil Ankara ve İzmir bayileri de bulunmaktadır. Ankara'ya yollarsanız daha hızlı olacaktır sizin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı