Monster Abra A5 v15.4.1 yükseltme önerisi

Beyzanur72

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben de Abra A5 v15.4.1 kullanıcısıyım. Pek bilgim yok bu ekletme konularında. Alalı hiçbir ekleme olmadı. AutoCAD yüklediğim zaman yavaslama oluyor. Sizce ne eklemesi yapmam gerek RAM, SSD? Bir de hangisi daha iyidir rica etsem benimle paylasır mısınız? Bütçem en fazla 600. Ürün özellikleri asagıdaki linkte Abra A5 V15.4.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook lütfen acill yardıma ihiyac var.

RAM 8 GB ise ilk olarak RAM yükseltebilirsiniz. CPU-Z ile Memory ve SPD sekmelerini atar mısınız?

RAM 8 GB ise ilk olarak RAM yükseltebilirsiniz. CPU-Z ile Memory ve SPD sekmelerini atar mısınız?

Kusura bakmayın dediğim gibi pek anlamadığım için bu konulardan doğru şey mi gönderiyorum emin bile değilim. Bir de versiyon numarasını yanlış söylemişim Abra v15.1 imiş

Intel Core i5 9300H @ 2293.81 MHz - CPU-Z VALIDATOR

Buradaki işlemleri yapıp açılan sitenin linkini paylaşır mısın?

Intel Core i5 9300H @ 2294.39 MHz - CPU-Z VALIDATOR

Hangi tip RAM almalıyım sizce?

Hocam, kendi cihazınız üzerinden de atsanız daha iyi olur. Sizin attığınıza göre 2666 MHz CL 19 olarak gözüküyor.
n11.com'dan Bigboy B26D4SC19/8G 8 GB DDR4 2666 MHz CL19 Ram seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Hocam, kendi cihazınız üzerinden de atsanız daha iyi olur. Sizin attığınıza göre 2666 MHz CL 19 olarak gözüküyor.
n11.com'dan bigboy B26D4SC19/8G 8 GB DDR4 2666 MHz CL19 RAM seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!

Aslında kendi cihazımdan attım fakat yanlış olan ne.
Bir.

n11.com'dan bigboy B26D4SC19/8G 8 GB DDR4 2666 MHz CL19 RAM seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!

Bir de uyumluluk sorunu olur mu?

Aslında kendi cihazımdan attım fakat yanlış olan ne.
Bir.

Bir de uyumluluk sorunu olur mu?
Sizinse sıkıntı olmaz. Sizdeki de Samsung RAM. Bigboy RAM'ler Samsung çip kullanıyor. Uyum sorunu olmaz.

Geri
Yukarı