Monster Abra A5 v15.6 Ethernet kablosu ile sadece YouTube'a giriyor

Cyber26

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, normalde hiç böyle bir şey daha önceden ne yaşadım ne de duydum.
1-2 gündür Ethernet kablosu ile bağlı olduğum internetim 30 dakikada bir gidiyor ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra düzeliyor.

Bu konuya benzer olan çözümleri denedim fakat hiçbiri olmadı maalesef.
PC: Monster Abra A5 v15.6

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, normalde hiç böyle bir şey daha önceden ne yaşadım ne de duydum.
1-2 gündür Ethernet kablosu ile bağlı olduğum internetim 30 dakikada bir gidiyor ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra düzeliyor.

Evinizde başka bilgisayar var mı? Sorun ethernet kablosunda olabilir.

Daha çok yazılımsal gibi. Ethernet kablosundan olsaydı hiçbir şey yapamazdı.

Aygıt Yöneticisine girip Ağ bağdaştırıcılarının donanım kimliğini atar mısınız?

Ağ bağdaştırıcısı ile ilgili bir sorun var gibi. Tabii görmeden söylemek doğru olmaz ama bende de böyle oluyordu, yeni sürücü yükleyince düzelmişti.

Ağ bağdaştırıcısı ile ilgili bir sorun var gibi. Tabii görmeden söylemek doğru olmaz ama bende de böyle oluyordu, yeni sürücü yükleyince düzelmişti.
Ya aslında windows updatesi'nden sonra böyle oldu cuma akşamı yatmadan önce yaptım kapattım bilgisayarı sonraki günün sabahı internet gitmeye başladı.

Ya aslında windows updatesi'nden sonra böyle oldu cuma akşamı yatmadan önce yaptım kapattım bilgisayarı sonraki günün sabahı internet gitmeye başladı.
Windows Update'den önce Geri Yükleme almış olabilir misiniz? Aldıysanız onu geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Windows Update'den önce Geri Yükleme almış olabilir misiniz? Aldıysanız onu geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Yok maalesef almadım :(

Daha çok yazılımsal gibi. Ethernet kablosundan olsaydı hiçbir şey yapamazdı.

Aygıt Yöneticisine girip Ağ bağdaştırıcılarının donanım kimliğini atar mısınız?
Bu şekilde
Ekran görüntüsü 2022-06-20 125331.png

Diğer ethernet kablolarında olmuyor

Format attım ama hala düzelmedi :/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı