Monster Abra A5 v15.7 şarj ve batarya sorunu

Kazmasapı

Centipat
Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Aldığım ilk günden beri bir sıkıntı var gibi geliyordu. Son bir haftadır PUBG'de fişe takılıyken şarjım %95'in altına düşmeye başladı, ve normalde 70 - 72 dereceyi geçmezken 80 derecelere çıkmaya başladı. Monstermüşteri hizmetlerini aradığımda bana normal olduğunu söylediler. Bir kerede şarj Full doluyken kapattım ve aradan 12 saat geçtikten sonra tekrar açtığımda %40 azalmıştı. Monster buna bile normal dedi. Gerçekten bunlar normal mi yoksa anormal bir durum var mı?

Termal macun yenilet veya kendin yenile, ayrıca Monster Kontrol Merkezinden "USB Akıllı Şarj" kapat çünkü o seçenek, Laptop kapalı dahi olsa da, usb girişlerine elektirik yolluyor.

Termal macun yenilet veya kendin yenile, ayrıca Monster kontrol merkezinden "USB akıllı şarj" kapat çünkü o seçenek, laptop kapalı dahi olsa da, USB girişlerine elektrik yolluyor.

Şarjı %100'de prize taklı 10 saat AC odssey oynadım. Şarjı prize takılıyken 84'e kadar düştü, fişi çekip tekrar taktım, bilgisayarı kapattığımda şarjı 100'dü yine. 30 dk sonra tekrar açtım ve şarjı 32 olmuştu. Gerçekten arızalı bir parça var ya da adaptör bozuk, başka hiçbir açıklama gelmiyor benim aklıma. Müşteri hizmetleri böyle bir şeyin normal olduğunu söylemeyedevam ediyor. Çıldırıyorum.

Geri
Yukarı