Monster Abra A5 v15.8 Alınır mı?

Vulture

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Laptop almam gerekiyor. Masaüstü önermeyin. Bütçem bu ürün civarlarında Max 9000. ürünü yorumlayabilir misiniz? Bu modele 8 GB RAM ekleyerek almayı düşünüyorum. Fiyatını hak ediyor mu? Zamanla da HDD veya SSD ekleyeceğim. Eğer öneriniz varsa alabilirim.

Ürün bu Abra A5 V15.8 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Birkaç tane sorum da olacak.
1-) i7 10750H ile i7 9750H arasında çok fark var mı? Kaç FPS fark eder?
2-) i7 10750H ile i5 10300H arasında çok fark var mı? Kaç FPS fark eder?
3-) 1650 Ti ile 1650 arasında çok fark var mı? Kaç FPS fark eder?
4-) 1650 Ti ile 1660 Ti arasında çok fark var mı? Kaç FPS fark eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer illaki laptop istiyorsan alınır ancak o fiyata PC toplamak daha mantıklı.
1)FPS farkı ekran kartı ile alakalıdır eğer işlemcin ekran kartını beslerken darboğaz olmuyorsa fark etmez. Ekran kartı gücüyle sınırlıdır.
2)FPS farkı illaki olacaktır Max 15-20.
3)En fazla FPS farkı 30.

1)FPS farkı ekran kartı ile alakalıdır eğer işlemcin ekran kartını beslerken darboğaz olmuyorsa fark etmez. Ekran kartı gücüyle sınırlıdır.
3)En fazla FPS farkı 30.
Laptop almak zorundayım. Mühendislik öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum. 1650 ile 1650Tİ arasında mı 30 FPS fark olur? Peki sizce i5 10300H veya i7 10750H bu ekran kartını yeterince besleyebilir mi? Almaya değer mi?

3)En fazla FPS farkı 30.

Leptop alma masaüstü alcılar bitmiyecek :D

1 v 2. soru= pek fazla fps değiştirmez ama işlem süresi video render vb drumlarda fark eder

3. ve 4 soru ise cevabı Bu Linkte

Aşağı yukarı o civarda fark edecek ti vs normal sürüm fakat kıyas istiyorsan yotube de baya video var fakat 1650ti mobile diye araman yapman gerek.

1 rakam değişiyor sadece gözümden kaçmış 😀
Maalesef araştırmalarım sonucu doğru düzgün bir inceleme bulamadım. 1650 ile arasında 30 FPS olacağını pek sanmıyorum ama eğer öyleyse kesinlikle alırım 😃

Maalesef araştırmalarım sonucu doğru düzgün bir inceleme bulamadım. 1650 ile arasında 30 FPS olacağını pek sanmıyorum ama eğer öyleyse kesinlikle alırım 😃
Hocam 1650 İLE 1650 Super arasındaki farkın üstüne 5-10 FPS yükleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 1650 İLE 1650 Super arasındaki farkın üstüne 5-10 FPS yükleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki attığım laptopu tavsiye eder misiniz? Bana 4 sene boyunca güncel oyunları kasmadan donmadan oynatabilir mi? Yoksa indirim bekleyip 1660 TI'lı laptoplara mı yönelmeliyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı