Monster Abra A5 v16.3 Alınır Mı?

Sihirliadam

Decapat
Abra A5 V16.3 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Bu laptopu almayı düşünüyorum, sizce almalı mıyım? Oyunları genelde medium ayarlarda oynarım. Fanları ve sıcaklığı beni tatmin eder mi? Uzun süredir laptop araştırıyorum bu ürünü uygun gördüm. Bu fiyat bantlarında başka laptop tavsiyeleriniz var mıdır? Ve bu ürün ilerde RAM'i 16 GB yaparsam uzun süre işimi görür mü?

Farklı modelleri öneriyorum ben. Asus, MSI gibi.
Bu fiyata, böle bir donanım başka markalarda yok maalesef. Yorumunuz biraz yersiz olmuş.

Bak kardeşim Monster'ın malzeme kalitesi çöp.
Yılda 3-4 kere servise gidiyorum.
Hangi modeli kullanıyorsunuz? Sanırım eski modeller olmalı. Yeni modellerin malzeme kalitesi gayet kaliteli şikayetçi olan yok.

Abra A5 V16.3 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Bu laptopu almayı düşünüyorum, sizce almalı mıyım? Oyunları genelde medium ayarlarda oynarım. Fanları ve sıcaklığı beni tatmin eder mi? Uzun süredir laptop araştırıyorum bu ürünü uygun gördüm. Bu fiyat bantlarında başka laptop tavsiyeleriniz var mıdır? Ve bu ürün ilerde RAM'i 16 GB yaparsam uzun süre işimi görür mü?
Tabiki görür alan herkes gayet memnun. 4 adet fan çıkışı var işlemci 75°yi geçmiyor ekran kartı da. Hele birde 16 GB RAM yaparsanız 4-5 sene götürür.

LEVEL de değerlendirmişler fotoğrafı

Dosya Ekleri

• 15577623246864056866061393282514.jpg
    15577623246864056866061393282514.jpg
    988,6 KB · Görüntüleme: 221
LEVEL de değerlendirmişler fotoğrafı

Turbo modunda fan sesi kesinlikle çok kötü katılıyorum.Yalnız ayarlanabiliyor.Tek kanal bellek olayına negatif vermeleri hatalı olmuş. 2*4 (8) Gb Ram olsa kullanıcı ilerde 4 yada 8 gb ilave etse edemez.Fps düşünmüşler sanırım ama maliyetide düşünmeleri gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı