Monster Abra A5 v16.5.2 nasıldır?

memoe

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, aşırı ısındığı için 10 yılık emektar Acer Aspire 5745G marka laptopumu yenilemeyi düşünüyorum. 6-6.5k bütçem var, piyasada çeşitli laptoplara baktım ama iyi bir şey 6-6.200 TL, onlar da ya TN ekran ya da onboard vs.

Ben de bir Monster beğendim. Web de gezerim, YouTube, arada render, film ve dizi... Oyun konusunda pek iyi değilim ama pes, FIFA takılırım.
Almak istediğim PC aşağıdakilütfen sizde bir fikir verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, aşırı ısındığı için 10 yılık emektar Acer Aspire 5745G marka laptopumu yenilemeyi düşünüyorum. 6-6.5k bütçem var, piyasada çeşitli laptoplara baktım ama iyi bir şey 6-6.200 TL, onlar da ya TN ekran ya da onboard vs.

Ben de bir Monster beğendim. Web de gezerim, YouTube, arada render, film ve dizi... Oyun konusunda pek iyi değilim ama pes, FIFA takılırım.

Güzel bilgisayar ben ce alabilirsiniz.

Bence Monster'a bulaşma arkadaşımın laptopunun kaç kere fanlarında sıkıntı çıktı soğutmaları cidden berbat yazın altında güzel bir fan olmasına rağman 107 dereceyi görmüşlüğü var (GTX 1050TI) . Servise 2 ay önce yolladılar koronayı bahane edip hala yollamadılar illa arayıp kavga edeceksin .

Almayın, aldırtmayın.

Isınma sorunlu bir model ve malzeme kalitesi iyi değil (Monster kullanıyorum bu yüzden biliyorum), alınmaz.

Isınma sorunlu bir model ve malzeme kalitesi iyi değil (Monster kullanıyorum bu yüzden biliyorum), alınmaz.
Hangi modelini kullanıyorsun?
Arkadaşım Abra a5 kullanıyor ve gerçekten memnun. v16 modellerinden sanırım.
İşlemci ve ekran kartı kaç derece gördünüz en fazla?
Hangi oyunlarda?

Monster Abra serisi tüm cihazlardan uzak durunuz, kronik sorunları mevcut. Bütçenizi 7.000-7.500 TL civarlarına çıkarabilme imkanınız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı