Monster Abra A5 v16.5 geç açılmaya başladı

Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım nedense geç açılmaya başladı 1-2 ay önce 5 saniyede açılıyordu. Şimdi 15. bilgisayar modelim: Monster Abra A5 v16.5. ha bu arada oyunlarda 90 derece CPU'um ondan da olmuş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
CrystalDiskMark ile SSD hız testi yapar mısınız?

Merhaba. Bilgisayarım nedense geç açılmaya başladı 1-2 ay önce 5 saniyede açılıyordu. Şimdi 15. bilgisayar modelim: Monster Abra A5 v16.5. ha bu arada oyunlarda 90 derece CPU'um ondan da olmuş olabilir mi?
Aynı modele sahibim ben de 90 derece CPU sıcaklığı normal değil, kullandığın ortam da önemli, bilgisayarın altında boşluk var mı, fanlar otomatikte mi, normalde zaten 70 derece civarında tam yükte çalışıyor fanlar 75-80 arası olmaktaydı oyunlarda.

Aynı modele sahibim ben de 90 derece CPU sıcaklığı normal değil, kullandığın ortam da önemli, bilgisayarın altında boşluk var mı, fanlar otomatikte mi, normalde zaten 70 derece civarında tam yükte çalışıyor fanlar 75-80 arası olmaktaydı oyunlarda.

Ben Turbo modda oynuyorum bu arada.

Hayır var. laptop soğutucusu var altında.
Anladım, kusura bakmayın, bazı insanlar sahip olduklarını bazen hor kullanıyorlar, size değil sözüm, ondan dolayı öyle sandım, ona tepki gösterdim. İçini temizlediniz mi daha önce, tozdan kaynaklı ya da termal macundan kaynaklı olabilir, ne kadar oldu termal macunu yenileyeli?

Geri
Yukarı