Monster Abra A5 v16.6.3 GPU çıkışının plastiğinde beyazlamalar var

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Bugün laptopa öyle gözüm takıldı. Etrafını incelemeye başladım. Bir baktım GPU bölümündeki arka fan çıkışı plastik ile kapalı! Yan GPU çıkışının plastiğinde beyazlamalar var. Böyle sorunlar normal mi? Garantiden iade talep edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün laptopa öyle gözüm takıldı. Etrafını incelemeye başladım. Bir baktım GPU bölümündeki arka fan çıkışı plastik ile kapalı! Yan GPU çıkışının plastiğinde beyazlamalar var. Böyle sorunlar normal mi? Garantiden iade talep edebilir miyim?
Tabi normaldir adamlar bir beyazlama için sizden iade mi alacaklar :D Sıcaklık kasaya vurduğundan monster laptoplarında kasası biraz kötü o yüzden olmuştur ..

Ne tarz bir beyazlama?
Fotoğraf atıyorum şimdi.
Arkasının kapalı olduğu bir fotoğraf daha koydum. Annem survivor izlemeyi bitirince altındaki beyazlamayı da atacağım.

Dosya Ekleri

• 20210420_234358.jpg
    20210420_234358.jpg
    247,3 KB · Görüntüleme: 30
  • 20210420_234343.jpg
    20210420_234343.jpg
    215,6 KB · Görüntüleme: 24
Boş bir vakitte götürün hocam servise bir baksınlar.
Mağazaları açık değil. Babam gelsin evimize gidelim orda konuşalım konuyu babam ile. Fena azar işiteceğim. Keşke aldırmasaydım bilgisayara sahip olmak sorumluluk gerektiriyormuş. O kadar da para döktü babam:(.

Mağazaları açık değil. Babam gelsin evimize gidelim orada konuşalım konuyu babam ile. Fena azar işiteceğim. Keşke aldırmasaydım bilgisayara sahip olmak sorumluluk gerektiriyormuş. O kadar da para döktü babam:(.

Aslında inanılmaz takılacak bir durum değil. Kalabilir öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı