Monster Abra A5 v16.6.5'te Intel Graphics'den NVIDIA'ya geçiş yapılmıyor

frankenstein0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde Monster Abra A5 v16.6.5 adlı dizüstü bilgisayar var ve ekranı Intel UHD Graphics üzerinden yönetiyor ben ise sadece NVIDIA GeForce GTX1650 Ti üzerinden yönetsin istiyorum ama bunun için herhangi bir ayar yok. bunu nasıl yapmam lazım? Ekte de gösteriyorum.

Ekran görüntüsü 2022-09-27 140914.png

Bu ayarı yapamazsınız çünkü dizüstüye aktarılan görüntü işlemcinizin dahili grafik biriminden gelmekte, bu dediğiniz işlem masaüstü için geçerli olabiliyor.

Pardon ben yanlış görseli koymuşum benim amacım şu anda benim bilgisayarım CPU üzerinden işliyor bunu GPU'ya aktarabilir miyim mesela NVIDIA ayarlarımda 4 seçenek dışında bir şey çıkmıyor onu daha fazla yapabilir miyim onu soracaktım kusura bakmayın görsel yanlış oldu.

Pardon ben yanlış görseli koymuşum benim amacım şu anda benim bilgisayarım CPU üzerinden işliyor bunu GPU'ya aktarabilir miyim mesela NVIDIA ayarlarımda 4 seçenek dışında bir şey çıkmıyor onu daha fazla yapabilir miyim onu soracaktım kusura bakmayın görsel yanlış oldu.

MUX olmadan yapamazsiniz, cihazda MUX olmadığı için de hayır.

Güç tasarrufu için ilk işlemci dahili grafiklerden ardından 1650 üzerinden görüntü işleniyor. Ancak daha yüksek performans almak için harici ekran bağlayabilirsin.

Geri
Yukarı