Çözüldü Monster Abra A5 v16.6.6 BIOS modeli nasıl bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ugur uyar 4211

Hectopat

Arkadaşlar BIOS'um şu videodaki ile aynı. Insyde H2 BIOS yazınca hep H20 BIOS çıkıyor o da farklı bununla. Benim BIOS'umda Advanced kısmı yok neredeyse hiçbir ayar yapılmıyor bile. H20 BIOS'lardaki gibi kombinasyonu var mı erişmek için? Bu arada amacım dahili ekran kartını devre dışı bırakıp sadece NVIDIA ekran kartını kullanmak istiyorum o da Advanced kısmında oluyor genelde. Bilgisayarım Monster Abra A5 v16.6.6

KS
KS
U

ugur uyar 4211

Hectopat
Hocam bulursanız konuya yazarsanız çok sevinirim aynı problemi yaşıyorum.
Vallahi hocam yaklaşık 2 aydır falan çözmeye çalışıyorum yok olmuyor. Neredeyse her oyunda ekran kartı kullanımı düşük oluyor anlayamadım. Bayağı bir araştırdım ama sanırım sorun ya bu MUX olayı ya da bu control center. En son bilgisayarım 2005'den kalmaydı. Yeni aldım 5-6 ay oldu böyle sorun çıkıncı o kadar üzüldüm ki.
@Recep Baltaş Abi yardımcı olabilir misin ?

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Makaleler
162
Yer
İstanbul
Cihazın seri numarasını yazarsan BIOS güncellemesi bulabiliriz belki. Ama bu güncelleme sende o ayarların açılacağı anlamına gelmez. Cihazında bu özellik donanımsal olarak yoksa açamazsın.

Yukarı