Monster Abra A5 v16.7 kapattıktan sonra açılmıyor

Mehmet.0

Centipat
Daha fazla  
3 hafta önce yılbaşında aldığım Monster Abra A5 v16.7 laptop kapattıktan sonra açılmıyor. Batarya ışığı yeşil şarj ışığı turuncu yanmaktadır FN b Power tuşları da etki etmemektedir. Sorun neden kaynaklı olabilir. Parça arızası varsa garantide bana ödeme çıkar mı? Tamir ya da yenisi ile değiştirilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 hafta önce yılbaşında aldığım Monster Abra A5 v16.7 laptop kapattıktan sonra açılmıyor. Batarya ışığı yeşil şarj ışığı turuncu yanmaktadır FN b Power tuşları da etki etmemektedir. Sorun neden kaynaklı olabilir. Parça arızası varsa garantide bana ödeme çıkar mı? Tamir ya da yenisi ile değiştirilir mi?
Garantisi hâlâ devam ediyor olması lazım. Garantiye yollayın bedavaya tamir ederler olmazsa yenisini yollarlar sorun olmaz. Monster bu konuda memnun eder.

Evet garantisi devam ediyor sabah 9da garantiye gönderdim
Garantisi hâlâ devam ediyor olması lazım. Garantiye yollayın bedavaya tamir ederler olmazsa yenisini yollarlar sorun olmaz. Monster bu konuda memnun eder.
Evet garantisi devam ediyor sabah 9da garantiye gönderdim

Donanımsal bir sıkıntının olmadığı BIOS güncellemesinin hatalı yapıldığı ve düzeltildiği söylendi.
Kargodan gelince açtım kontrol ettim düzgünce çalışıyor

Hocam laptop un Bios u düzeldi ve aynı sorunu bir daha yaşamadım. Bios yazılımında kendilerinden kaynaklı sorun olduğunu ve düzelttikleri söylemişlerdi

Hocam laptop un BIOS'u düzeldi ve aynı sorunu bir daha yaşamadım. BIOS yazılımında kendilerinden kaynaklı sorun olduğunu ve düzelttikleri söylemişlerdi.

Hocam bu sorun ciddi biliyor musun sarzdayken atiyorum 70 50 bosalt tekrar şarja tak fise cikar tetikleme sorunu oluyor mu dene bazen guc gelmiyor o yuzden sozde statik problemi varmis. Oyun oyna tekrar konusursak sevinirim bende servise verdim iste.
Hocam laptop un BIOS'u düzeldi ve aynı sorunu bir daha yaşamadım. BIOS yazılımında kendilerinden kaynaklı sorun olduğunu ve düzelttikleri söylemişlerdi.

Hocam Abra A5 v16.7 cihazımda BIOS sürümü bu sizde bu mu acaba güncellenen hala kapanıyor mu kendi kendine.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,4 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Bios sürümlerimiz aynı
Servisten geldiğinden beri hiç bir sorunla karşılaşmadım

Dosya Ekleri

• IMG_20220301_004122~2.jpg
    IMG_20220301_004122~2.jpg
    157,1 KB · Görüntüleme: 68
BIOS sürümlerimiz aynı.
Servisten geldiğinden beri hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Hocam seni tanıdığıma çok memnun oldum şükür bende cihaz değişti o sorun kalmadı ama ışık huzmesi sızması var bunun için cihaz değişimi talep etmeliyim yoksa panel değişikliğini mi ortada kaldım değişim talep ettim ama yine sorun çıkar mı ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı