Monster Abra A5 v16.7 kronik sorunu var mı?

Bütçe
13000

Hilmi Çoban

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı

Bu Monster laptopu almak istiyorum ama karar veremedim. Kimileri çok iyi diyor kimilerinde çok sorunu olduğunu iade ettiklerini söylüyor. Şu an bu kasada kronik sorun ve geçmeyen bir problemi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu Monster laptopu almak istiyorum ama karar veremedim. Kimileri çok iyi diyor kimilerinde çok sorunu olduğunu iade ettiklerini söylüyor. Şu an bu kasada kronik sorun ve geçmeyen bir problemi var mı?

Bu kasada ısınma problemi yok diye biliyorum.

Bu da sıkıntılı model yazilimsal sorunlari var alinmaz, tavsiyem karne indirimleri beklenip Acer Nitro veya Ideapad Gaming 3 alinmasi.
eğer bütçeniz suan artabiliyorsa alabilirsiniz tabi Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200K2TX Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

buarada clevo kasa buda isinma sorunlari ve birsuru sorunlari var

Son düzenleme:
Sanırım almayacağım. Şansa iyi bir kasa denk gelirse sorun çıkmz ama sorunlu gelirse çok uğraşırım galiba. O yuzden başka markalara bakayım en iyisi. Lenovo önceliğim.

Şans işi gercekten ornek vermek gerekirse direkt yakinimda abim kullanıyor hiçbir sorunla karsilasmadi ama fazla ısınıyor gene de cihaz.

Şans işi gercekten ornek vermek gerekirse direkt yakinimda abim kullanıyor hiçbir sorunla karsilasmadi ama fazla ısınıyor gene de cihaz.

O kadar para verdikten sonra sorun yaşayıp teknik servisle kanka olmak istemiyorum doğrusu. O yüzden Lenovo veya ikinci el MacBook Pro bakacağım.

O kadar para verdikten sonra sorun yaşayıp teknik servisle kanka olmak istemiyorum doğrusu. O yüzden Lenovo veya ikinci el MacBook Pro bakacağım.

MacBook alacaksaniz oyun oynayamazsiniz pek amaciniz oyun değilse alinir tabii.

Geri
Yukarı