Monster Abra A5 v16.7 vs HP Pavilion 15-EC2031NT

Severek kullananların yarısı bilgisiz. Adam ne değerlere bakıyor ne kasa kalitesine. İlk defa bilgisayar görmüş gibi herkese övüyor.
Yanlış anlama.
Sonuna kadar haklısın.
Sadece bizzat risk alıp Clevo kasa alacağim.
Param başka laptoba yetmiyor.

Hocam yanı kısıtlı bütçeler Clevo kasa alsa sorun olmaz. Değil mi?
Bence bir sorun olacağını sanmıyorum. Çünkü 15 bin liralık bilgisayarlar eskiden 7 8 bin liralık bilgisayarlardı. Fiyat herkese yüksek görünüyor ama günümüz ekonomik koşullarında bu durumla karşılaşıyoruz. Normal şartlarda 5000 Liralık PC den yüksek malzeme kalitesi beklemek saçma olur. Dediğim gibi iç bileşenlerin kalitesi önemli benim için. 16.000 TL üst limitli bütçem olsa iç bileşenin en iyi olduğu modeli tercih ederim. Kasası sağlam diye mesela GTX ekran kartı tercih etmem. Ya da RGB aydınlatması daha iyi diye vs. Monster bu yönden benim için baskın geliyor satış sonrası hizmette açıkcası istanbul izmir ankara şehirlerinde yaşamadığım için cezbedici.

Tabii her alan bilgisiz değil, sizin gibi bilgili insanlarda var. Alırsanız inceleme yaparsanız sevinirim.
Ben Clevo alacağım.
Ama ne zaman belli değil.
Eğer şuanki 13 senelik laptop aramızdan giderse mecburen Clevo.
Yok aramızdan gitmez Eylül'e kadar dayanırsa daha kaliteli şeyler bakarım.(Tabii o zamana dolar 20 TL olursa yine Clevo)
Emin ol Clevo almak istemem ama Türkiye şartları.
Ben Clevo alacağım.
Ama ne zaman belli değil.
Eğer şuanki 13 senelik laptop aramızdan giderse mecburen Clevo.
Yok aramızdan gitmez Eylül'e kadar dayanırsa daha kaliteli şeyler bakarım.(Tabii o zamana dolar 20 TL olursa yine Clevo)
Emin ol Clevo almak istemem ama Türkiye şartları.
Yani bu yüzden her an alıcakmış gibi araştırıyorum ki elimde kalırsa şuanki laptop araştırmak ile vakit kaybetmeyeyim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı