Monster Abra A5 V17.2 alınır mı?

A5 v17.2 yerine önerilen her laptopta aşşağı yukarı hep bir fark var ya saçma sapan 60hz ekran ya da 2 nesil eski işlemci koyuyorlar. En yakını casper o da zaten monster ile yarışır o yüzden kötülemeden önce fiyat/performans karşılaştırması yapın.
3050Ti 11400H işlemcili olan bir bilgisayar ile Nasıl 2.Nesil işlemcili bir bilgisayar kıyaslaması içerisinde kaldın dostum. Wow.
Burada amacımız tartışmak değil. Okuduğun şeyler seni aldığın bilgisayar hakkında hayal kırıklığına uğratmış olabilir. Bugüne kadar elimden birçok bilgisayar geçti tamir ettiklerim oldu çöpe attıklarım oldu. Monster bilgisayarların problemleri sürekli bana "ısınma" başlığı altında geliyor. Tecrübelerimden konuşuyorum sen ise tartışma havasında bir dil ile konuşuyorsun. Hayırlı uğurlu olsun bilgisayarın. Gün gelir de ısınma problemi yaşarsan attığın mesajın sonuna @kitty_assassin eklemeyi unutma.

3050 Ti 11400h işlemcili olan bir bilgisayar ile nasıl 2.nesil işlemcili bir bilgisayar kıyaslaması içerisinde kaldın dostum. WoW.
Burada amacımız tartışmak değil. Okuduğun şeyler seni aldığın bilgisayar hakkında hayal kırıklığına uğratmış olabilir. Bugüne kadar elimden birçok bilgisayar geçti tamir ettiklerim oldu çöpe attıklarım oldu. Monster bilgisayarların problemleri sürekli bana "ısınma" başlığı altında geliyor. Tecrübelerimden konuşuyorum sen ise tartışma havasında bir dil ile konuşuyorsun. Hayırlı uğurlu olsun bilgisayarın. Gün gelir de ısınma problemi yaşarsan attığın mesajın sonuna @kitty_assassin eklemeyi unutma.

2. nesil demedim ne biçim okudun 2 nesil dedim.

Arkadaşın veya burada ki kimsenin kullanıp kullanmaması önemli değil. Tabi önemli ancak biz yaşamış kişilerin tavsiyeleriyle konuşuyoruz. Bir süre sonra sizde muhtemel olarak yaşayacaksınız bu sıcaklık durumlarını. Biz bir çok kişiyi gördük. Ha burada ha da internette.

Monster'ın bir kaç ürünü dışında alınabilmesi gereken bir marka değil. Ayrıca biraz araştırırsanız neden önermediğimizi anlarız. .
Bu fiyat sekmentindeki tüm laptoplar sorunlu.

Son düzenleme:
Aynen Acer al sonra işin teknik servisle keşisirse RAM'lerinden birini unut.
Bir kere veya bir kaç kere böyle bir olay yaşandı diye teknik servisi kötülemek anca safların yapabileceği bir şey. Daha doğrusu bilgisizlerin. Hem Sumenus hocam doğru diyor onu da dikkate almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı